Truva Atı Virüsü Yardım.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cqdscm50

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
260
0
İzmir
Arkadaşlar İnternetten Bi Program İndirdim Ve Truva Atıymış Nod 32 Kullanırım Onuda Sonradan Yükledim Nod 32 yi Kurduktan Sonra Truva Atı Saptandı Belleğin İçinde Diyor Yeniden Başlatmak İçin TıkLayın Diyor Nerdeyse 950Tane Tehdit Aldı Sizce Formatsız Bilgisayarımdan Truva Atını Nasıl Silebilirim Yardım.!!:mad::mad:

cqdscm50

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
260
0
İzmir
Valla Deneyim Kardeş Bi Eset Diyor Kaldırmak İçin Yeniden Başlatınız Diyor Yapıyorm Sürekli Aynı Hata Deli Oldum Silemedi Gitti Ama Saol Denicem Şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.