Ts3 hata

Chos123

Üye
26 Mar 2016
192
0
NerdeyimBen
S.A KARDEŞLERİM ABİLERİM RÜTBELİLERİM
sIKINTI Şu Ts3 Kuruyorum Visual Studio 2015 Kuruyomu Bilmiyorum Stup sonunda
Ts3 çalıştırıyorum ve api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatasını Alıyorum
Yardım edecek varmı ? api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll İndiriyorum Klasorun İÇine atıyorum ts3 `ün yine calısmıyor
LEPTOP WİN7 64BİT NVİDİA 240M 4GBRAM İNTEL core 2 DUo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Chos123

Üye
26 Mar 2016
192
0
NerdeyimBen
Uzun zamandır ts3 kullanıyorum hiç yaşamadım, ts3'ün yardım forumuna baktım
aşağıdaki windows update kurulu değilse bu hatayı veriyor denilmiş, kurduğunda da sorunu çözülenler olmuş dene bir istersen..

Link

Windows Update

Update'den önce bunu bir dene;

64 Bit İçin

32 Bit İçin

Sistemine hangisi uyuyorsa onu indir dene bir bunu da kardeşim

Deniyecğim Ama Olmaz :D 2015 Bu Sürüm nedense yüklnmiyor ss atarım saol yinede :)

jacarantha

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
884
0
DDos Cenneti
S.A KARDEŞLERİM ABİLERİM RÜTBELİLERİM
sIKINTI Şu Ts3 Kuruyorum Visual Studio 2015 Kuruyomu Bilmiyorum Stup sonunda
Ts3 çalıştırıyorum ve api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hatasını Alıyorum
Yardım edecek varmı ? api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll İndiriyorum Klasorun İÇine atıyorum ts3 `ün yine calısmıyor
LEPTOP WİN7 64BİT NVİDİA 240M 4GBRAM İNTEL core 2 DUo

Sorunun Çözümü.
W03Q1E.png

Yüklü Olması Gerekiyor Onuda https://support.microsoft.com/tr-tr/help/15090/windows-7-install-service-pack-1-sp1 Burdan Yükliyebılırsın.

BirTeşekkkürü Çok Görme ;)

MrSilentKinq

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
480
0
Ben Pkklıyım
Kardesim o dedigi dll senin bilgisayarinda olmadigi icin hata veriyor o istedigi dllnin tam adini googleye yaz indr ve system 32 ye at sonra pc yeniden baslat olmazsa bu dll ler icin olusturulmus paketler var onlardan birtanesni bul ve indir program ile otomatik olarak olmaya dll leri indiriyor bireset cekersin se insallah hatan gitmis olur :d

Chos123

Üye
26 Mar 2016
192
0
NerdeyimBen
DLL İNDİRİYORUM PC 64 BİT SYSWOW64 Mİ NE VAR ONUN İCİNE ATILIYOR ONA ATIYORUM OLMUYOR TS3 DLL İÇİNE ATIYORUM OLMUYOR AMA JACARANTHR dEDİĞİNİ YAPIYIM OLUYORSA :)

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Windows 10'dan Windows 7'ye geri döndüğüm de aynı problemi yaşadım denetim masasından Visual Studio 2015 ile ilgili herşeyi sil ve Visual Studio 2013 kur problemin çözülecektir.

jacarantha

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
884
0
DDos Cenneti
Hocam format atman lazım 4gbli iso dosyası bul format at sorunun duzelır.senın sorunun win 7 uyumluluk ayarın olmadıgı için veya eksık oldugu için bende senın gibi çıldırıyodum :) 3-4gblık format dosyası bul win 7 format %100 duzelcektır emın olabılırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.