Ts3 Server Hacklemek !

ByTETDAX

Üye
29 Nis 2013
82
0
adana

Şöyle Bir şey Söylemek İsterim Team Speak 3 Hack'Lemekle Team Speak 3 Server'Larından Birini Hack'Lemek Arasında Fark Var.Ayrıca Bu İşte Şöyle Bir Durum Var Server'A Saldırı Yaparken Yanlış Bir Hatada Team Speak 3 Server'Ları(Bütün Yani Bildiğimiz Ts3) Kapanıyor.Buda Ts3'Ün Kendisine Saldırı Yapmış Olmamız Demek.Ama Şöyle Bir Yolda Var Ki Token Hack Diye Adlandırdığımız Bir Ts3 Server Admin Panel Alma(Çalma) Olarak Adlandırıyoruz.Bu Bir Tane Diyelim ip.ip.ip.ip : port = bu bizim gireceğimiz bir server olsun.en baştan beta 36 yani Ts3'ün Beta Açık Sürümünü İndiririz.Onla Gireriz.Bu Beta 36 Sürümü Server'Da Normal Ts3 Te Girdiğimiz De Birinin Nick'İne Tıkladığımız Da Sadece Adı Ve Üye Grubu(Üye Grubu Tahminimce) Gözükür.Beta 36 İle Kullandığımızda Bize Admin Panelini Admin ID Key'ini Kullandığı İşletim Sistemine Dair Her Türlü Bilgiyi Ve Daha Fazlasını Verir.Hatta Bazı Ts3'Lerde(Wolfteam Gibi Oyun Ts3'Lerinde Görülmez) Beta 36 İle Girmek Yasaktır Yazısı Vardır.

Şimdi Gelelim En Önemli Bölüme :

1-Çalışan Bir Token Hack Bulun.
2-Ts3 Beta 36 İndirin.
3-Girdiğiniz Server'Da Use Previstage Key Yazısı Tıklanabilir Olsun.
4-Token Hack'İ Kullanarak Youtube'Dan Bir Tane Ts3 Server Token Hack(Kanıtlı Ve Çalışan Olsun Ayrıca Çalışan Token Hack'İn Videosu Kesinlikle Youtube'Da Vardır.) Videosu Bulup Videoya Göre Dediklerini Yapın.
5-Tahminimce Token Hack Size Bir Admin Server ID Key Oluşturacaktır.
6-Bu ID Key'i Use Previstage Key Yazısına Tıkladıktan Sonraki Gelen Boş Yazma Kutucuğuna Yapıştırın Ve Tamam Basın.
7-Artık Server Sizindir.
8-Doya Doya Kullanın.

Önemli Not : Eğer Ts3'Ü Açan Kişi Ts3'Ten Anlıyorsa Server'I Sizden Alabilir.

Ama Nasıl Alacağını Bana Sormayın Size İki Tane Tahmin Yürütüyim.

1-Port'Ları O Açtığından Olabilir.
2-Hala Server Sahibi Olduğundan Olabilir(Hiç Denemedim Ama Server Sahibini Bulup Hemen Silin Sorun Hallolacaktır.)

Bir De Kolaycana Bulmanız İçin Videoları Hemen Youtube Arama Linki Koydum :
https://www.youtube.com/results?search_query=team+speak+3+beta+36+token+hack

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.