TTNet Adil kullanım (75GB) hakkı doldu mesajı

h3lp3r

Üye
23 Haz 2015
101
0
Sa, Öncelikle herkese H.Geceler. Biraz önce Pc'yi açtım google ye girdiğimde otomatik olarak bir pencere açıldı, adil kullanım hakkının dolduğunu söylüyor, bir sonraki dönem'e kadar internet hızında düşüş olacakmış. Sorum şu; nasıl olurda kullanmadığım halde kotam doluyor!! bir aydır ilk defa evde Pc'yi açtım. Modem'in şifresi küçük, büyük harf ve rakamlardan oluşuyor. Ama sanırım birileri şifreyi patlattı, nede olsa mümkün bir durum. Yinede kimsenin günahını almak istemiyorum ama birilerinin interneti kullandığını nasıl anlarım? yada başka ne olabilir?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Modem arayüzüne gir.
Orada bağlı olan cihazlar görünür zaten.
Yabancıları mac filitlreleme ile engelle bir daha şifreyi bilseler bile bağlanamazlar.

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Birçok Neden Olabilir Server Yemiş Olabilirsin
Modem Arayüzüne Gir ve Cihazlardan Herkezi Ağdan At
Server Yani (BOTNET) Yediysen Bunu Kaldırmak Hakkında Bilgiler Edin .

h3lp3r

Üye
23 Haz 2015
101
0
Birçok Neden Olabilir Server Yemiş Olabilirsin
Modem Arayüzüne Gir ve Cihazlardan Herkezi Ağdan At
Server Yani (BOTNET) Yediysen Bunu Kaldırmak Hakkında Bilgiler Edin .

Üstad'ım şuan arayüze girdim, Pc ve şahsi telefonumdan başka bağlı bir şey görünmüyor. Ama şundan emin değilim, daha öncesinden giren varmı yokmu. Hatta telefonun wifi'sini kapadım bir müddet sonra arayüzde gözükmedi.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Üstad'ım şuan arayüze girdim, Pc ve şahsi telefonumdan başka bağlı bir şey görünmüyor. Ama şundan emin değilim, daha öncesinden giren varmı yokmu. Hatta telefonun wifi'sini kapadım bir müddet sonra arayüzde gözükmedi.

Şifreyi değiştirme .Arada kontrol et bağlı cihaz görürsen engellersin. :)

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
Buyuk ihtimal botnet kardesim bunu kaldirmayi deneyin arastirarak sana gozukmeden internet sitelerene ping yolluyor sürekli .. ve buda kotanizi yiyor keyloggerin sadece internete saldirmak icin kullanimli hali gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.