TTnet mi super onlinemi ?

Ecel2012

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
713
1
Gaziantep
mrb ben öğrenciyim evimde internet yok internet olmaz sa olmazlardan benim için her neyse evime modem çekiçem daha önce hiç çekmedim ttnetmi yoksa super onlinemi hangisi daha karlı ve avantajlı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 40-50 tl lik sınırsız internet hangisinde var yardımlarınızı bekliyorum

gandalf54

Üye
22 Tem 2013
112
0
nerde oturuyosan ona göre bişe al altyapı çok önemli mesela ben şu an 16 mbitlik paket kullanıoyrum ama bu güzel şirketimiz ttnetin bana verdiği hız 4 mbit geçen gene aradım sordum falan diyo sizin altyapınız destekliyo e tamam ver 16 mbit hızı veriyo dakka başı kopyuo sonra defalrca tekrar arıyosun diyo mahallede kablolarınzda falan bi sorun vardır ekipler gelir bakarsa bakar diyo öyle bi sistem işte.

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
mrb ben öğrenciyim evimde internet yok internet olmaz sa olmazlardan benim için her neyse evime modem çekiçem daha önce hiç çekmedim ttnetmi yoksa super onlinemi hangisi daha karlı ve avantajlı bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim 40-50 tl lik sınırsız internet hangisinde var yardımlarınızı bekliyorum

sakın ama sakın ttnet alma bence superonline al 50gb akk lik olanından adsl 8 mbps diyorlar ama 7 mbps geliyor yinede ttnetin 1 mbpsinden iyidir

suheyl_60

Üye
30 Haz 2007
85
0
Tokat
ben ttnet hipernet kullanıyorum 24 megabit. Daha 11-12 megabiti anca görüyorum. Üstelik ping değerlerini de hiç beğenmiyorum. Bence superonline ı denemelisin. Zaten ilk 3 ay taahhüt yapmıyorsun sen eğer iptaletmezsen otomatik 24 ay oluyor. Bence 3 ay dene hiçbişey kaybetmezsin. benpişmanım

silomen42

Üye
11 Şub 2013
56
0
İstabul~Konya
Süperonline'dan adsl hizmeti alıcaksan almamanı öneririm bi ttnet calısanı olarak...cünki adsl hizmetini ttnetin altyapısından saglıyo ve bız buradan kısıtlıyoruz hızınızı fiber hizmet alıcaksan kesinlikle süper online derim fiberde cünki kendi fiberini sunuyo alt yapıda kendisinin oluyo. Adsl alıcaksan ttnet al derim diger firmalar boş zaten yada uydu net almanı öneririm

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
1.5 aydir TTnetin kuruluma gelmesini bekliyoruz :) Bende ögrenciyim super online da taahütsüz paket olmadigi için mecbur olarak ttnet e başvurduk fakat davalik olcak sanırım yada ben birini gidip kesecem orda

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bende 20 TL indirim vardı. 25 Mbps internet 60 TL ama indirimle beraber 40 TL, ilk üç ay 50 Mbps ek ücret olmadan vermişlerdi.

Ev telefonuyla beraber fatura 4-25 TL fark yapıyor.

(Sınırsız 25 Mbps, 50 GB AKK vardı.)

TTnet almıştım bir ara, 1 hafta içinde aktif edilir dediler 4 ay bekledik.
Superonline aldım ertesi gün geldiler kurdular. :)

Şu an kullanıyorum memnunum, her ay 54 TL ödüyoruz.

TTnet'te 8 mbps hıza daha fazla ödüyorduk. Kazık cidden. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.