TTNeT Tarife değişikliği, lütfen bakın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Josef00

Üye
12 Kas 2010
158
0
gelion hacı.
2 gün önce 8mbps/sınırsız tarifeden 16 mbps/sınırsız tarifeye onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr'den geçtim. 8mbps'ye aylık 59tl veriyordum, 16mbps'ye 64tl veriyorum. 5tlnin muhabbetini yapmam. Amacım 59tlyide ödeyecekmiyim.
Yani;

11.07.2012 22:30 Tarihine kadar > 8MBPS/Sınırsız > 59TL
11.07.2012 23:00 Tarihinden sonra > 16MBPS/Sınırsız > 64TL

Ben bu 8mbpsnin ücretini 16mbpsde gelecek olan 64tlnin üstüne 11 günlükmü öderim yoksa 59tl mi öderim. Lütfen yardımcı olun.

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Sanırsam ötek aydan başlıyor yani bu ay faturanız 59 gelecek sonrakisinde ise 64 diye devam edecek diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.