( TTNET )Türk Telekom Pişmanlıktır Uyarı Reklam Değildir.

TTNET'in Hizmetini Beğeniyormusunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    21

leonidas02

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
898
3
Adıyaman
9G541r.jpg

Türk Telekom Pişmanlıktır. Arkadaşlar Şikayetler O kadar Çok Ki Alt Yapı Onlara Aitken Diğer Servis Sağlayıcılarına Göre Nasıl Bu Kadar Kötü Hizmet Veriyor
ŞİKAYETLER
2jkkl2.jpg

B800dM.png

ZYVVqV.png

oEZZm9.png

Not: İpler Sahtedir.. Ama Hızlar Doğrudur

Son düzenleme:

SaKoTaJ54

Üye
1 Tem 2015
165
0
Ölümlü Dünya
Kardeş AKN açmasakta hız 300 Kbs geçtim 100 Kbs görse öpüp başıma koycam valla bu ne anlamadım diğer servis sağlıyıcıları da bu alt yapıyı kullanıyor uydu net hariç tabi ama diğerleri ışık hızında valla her aradığımda bulunduğunuz bölgede alt yapı yok alt yapı desteği sağlanıyor bu ne yaa

leonidas02

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
898
3
Adıyaman
Kardeş AKN açmasakta hız 300 Kbs geçtim 100 Kbs görse öpüp başıma koycam valla bu ne anlamadım diğer servis sağlıyıcıları da bu alt yapıyı kullanıyor uydu net hariç tabi ama diğerleri ışık hızında valla her aradığımda bulunduğunuz bölgede alt yapı yok alt yapı desteği sağlanıyor bu ne yaa

Rezillik Bunun Tek Çözümü Var Hakkını Yedirme Nasılmı ?
Bu Siteye Girerek Kaydol İnternet Servis Sağlayıcısı Şİkayet TTNET Türktelekom İşaretle Şikayetini Yaz Gönder...
https://sikayet.btk.gov.tr/

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Bu Lafı Kullanmak İstemezdim Ama Allah Belalarını Versin Fiber Kullanıyorum 2 Aydır Hız 300kb Akk'yi Aşmadım'da

AsiLKan06

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
252
0
Ankara
HIZINIZ MI DÜŞÜK SORUNUNUZ ÇÖZÜLMÜYORMU BUNUN TEK ÇÖZÜMÜ BU
Bu Siteye Girerek Kaydol İnternet Servis Sağlayıcısı Şİkayet TTNET Türktelekom İşaretle Şikayetini Yaz Gönder...
https://sikayet.btk.gov.tr/
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cHYEAYp8Aoc[/ame]
He he inandım kesin çözüm bulurlar bu sayede (senelerdir şikayet etmedik sanki bu siteye) Şeylerine takacaklarda TTNETi (!)Uyaracaklar(!) Birlikte yiyorlar parayı

Son düzenleme:

Howaranq

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
284
0
Türknet kullanıyordum her zaman kopmalar oluyordu arıyodum alt yapı çalışması diyolardı her zaman şuanda alt yapı aynı türk telekom desteklemesi zaten 12 megabit Akk 50 süper online kullanıyorum bi aydır 2-3 gb lik dosyayı 40 dk indiriyorum süper online tavsiye ederim alt yapı zaten hepsinin türk telekom

19 Ağu 2016
62
0
screenshotta 50mbps ye geçtiğin yazıyor. şimdi şöyle bir şey var. eğer evin alt yapısı 50mbps yi kaldıramassa gelen-giden paketler üst üste binip sana packet loss yaşatacaktır. dolayısıyla hızın düşecek ve pingin yükselecektir. örneğin evin altyapısı 30mbite izin veriyorsa hızı 30mbite sabitlemeli ttnet çalışanları gelip...

Chetcut

Üye
20 Ağu 2016
156
0
Hem superonline hemde ttnet olarak kullanıyorum superonline pişmanlıktır özellikle son aylara doğru daha akk yeni yenilendiği halde google yüklenmiyor ttnet ise şimdilik iyi fiber altyapısı bizim sitemizde var vememnunum umarım son aylara doğru buda yavaşlamaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.