Tüm THT üyelerine Ve Arkadaşlarıma

enion061

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
468
0

Tüm THT Üyelerine Ve Arkadaşlarıma Geri Dönüş Hediyesidir..

İsmi Yazanlar'a Wallpaper Veya Logo Yapacam Ne İstediğini Ö.M Olarak bildirebilirler
Yorum Şarttır Siz Yorumlayın İyi Kötü Yanlış Varsa Düzeltelim..

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Teşekkür ederim kardeşim :)
Düşünmen bile yeterdi.
Şimdi ismi olmayanlar da çalışma isteyecek artık onlara da yaparsın. :D

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Teşekkür ederim kardeşim :)
Düşünmen bile yeterdi.
Şimdi ismi olmayanlar da çalışma isteyecek artık onlara da yaparsın. :D

İmza için yazma gereği duydum...
Allah kimseye o imzada yazan acıyı vermesin tattırmasın inşallah ama diğeri ilede kıyaslaman ironik olmuş sevmek,sevgi,kalp bunlar çok değerli şeyler önemli şeyler bu bana bi alaycı tavır gibi geldi. Ama şöyle bir şey var ki bu olayları görmüş,geçirmiş,yaşayan insanlarda benim gibi düşünür belkide mesaj atmaz böyle bilmiyorum ama ben atma gereği duydum. Fikirine kararına saygım sonsuz benim düşüncemde bu yönde.

Son düzenleme:

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
İmza için yazma gereği duydum...
Allah kimseye o imzada yazan acıyı vermesin tattırmasın inşallah ama diğeri ilede kıyaslaman ironik olmuş sevmek,sevgi,kalp bunlar çok değerli şeyler önemli şeyler bu bana bi alaycı tavır gibi geldi. Ama şöyle bir şey var ki bu olayları görmüş,geçirmiş,yaşayan insanlarda benim gibi düşünür belkide mesaj atmaz böyle bilmiyorum ama ben atma gereği duydum. Fikirini kararına saygım sonsuz benim düşüncemde bu yönde.

Şöyle söyliyim kardeşim.Duvarın kapalı buradan yazıyorum.
Tabi ki de sevgi aşk bunlar önemli şeyler ama ben şu şimdiki bazı gençlerin sahte tavırları,melankolik hayatları,toz pembe davranışları var ya hani cool takılan ergenler,hani en büyük aşk acısını yaşadığını sanıp dünyanın en dertli insan gibi takılıp hayatı 2-3 hafta konuşup ayrılacağı kız sananlar için söyledim.
Yoksa gerçek sevgi-aşk adı artık her neyse onlar tabikide değerli.

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Tabi ki de sevgi aşk bunlar önemli şeyler ama ben şu şimdiki bazı gençlerin sahte tavırları,melankolik hayatları,toz pembe davranışları var ya hani cool takılan ergenler,hani en büyük aşk acısını yaşadığını sanıp dünyanın en dertli insan gibi takılıp hayatı 2-3 hafta konuşup ayrılacağı kız sananlar için söyledim.

Bu şekilde belirttiğinde daha güzel oldu her şey teşekkür ediyorum bunun için aklımda farklı düşünceler varsada hakkında yok oldu şu an. O bahsettiğimiz gençlerin zaten bende o aşk böceği olmuş hallerine inanmıyorum çünkü inanmak için bir sebebim yok yani bana kalırsa şu yaşadığımız dönem için konuşuyorsak eğer laf olsun diye birbirlerini seviyorlar bunun en güzel kanıtı bir ilişkiye başlayıp dediğin gibi oyuncak gibi yine 2-3 gün içersinde ayrılık yaşamaları şimdi sen buna ''aşk'' diyebilirmisin? diyemezsin dimi? bende demem demiyorum işte. Güzel sevenlerde var ama onlar iyiki varlar, onlardan hiç birine rastlamadım şu ana kadar belkide rastlarım bilmiyorum sağol cevabın için tekrar.

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal

Tüm THT Üyelerine Ve Arkadaşlarıma Geri Dönüş Hediyesidir..
İsmi Yazanlar'a Wallpaper Veya Logo Yapacam Ne İstediğini Ö.M Olarak bildirebilirler
Yorum Şarttır Siz Yorumlayın İyi Kötü Yanlış Varsa Düzeltelim..

eline saglik kardesm guzel calisma olmus. bide yanlis demeyimde harif hatasimi diyim ne diyim. o Biz daha olmedik YARADAN omur verdikce yasayacagim. orda son kelime yasayacagimin yerine yasayacagiz olmali dusunceme gore cunku cumleyi bizle baslattin . yinede cok guzel calisma eline saglik

enion061

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
468
0

Bu şekilde belirttiğinde daha güzel oldu her şey teşekkür ediyorum bunun için aklımda farklı düşünceler varsada hakkında yok oldu şu an. O bahsettiğimiz gençlerin zaten bende o aşk böceği olmuş hallerine inanmıyorum çünkü inanmak için bir sebebim yok yani bana kalırsa şu yaşadığımız dönem için konuşuyorsak eğer laf olsun diye birbirlerini seviyorlar bunun en güzel kanıtı bir ilişkiye başlayıp dediğin gibi oyuncak gibi yine 2-3 gün içersinde ayrılık yaşamaları şimdi sen buna ''aşk'' diyebilirmisin? diyemezsin dimi? bende demem demiyorum işte. Güzel sevenlerde var ama onlar iyiki varlar, onlardan hiç birine rastlamadım şu ana kadar belkide rastlarım bilmiyorum sağol cevabın için tekrar.
Takmayın onları Anlamaya da çalışmayın Bırakın Ne Hali varsa görsün Adamların Ülke Elinden Gidiyor Hala Karı Kız peşindeler Şimdiki Gençlerin (Alınmasınlar) Hali Çok Kötü Geleceği Düşünemiyorum Bir İnsanın İçinde Hiç Mi İnsan,Vatan,Kuran,Din Sevgisi olmaz Hiç Mİ ?

enion061

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
468
0
eline saglik kardesm guzel calisma olmus. bide yanlis demeyimde harif hatasimi diyim ne diyim. o Biz daha olmedik YARADAN omur verdikce yasayacagim. orda son kelime yasayacagimin yerine yasayacagiz olmali dusunceme gore cunku cumleyi bizle baslattin . yinede cok guzel calisma eline saglik

Uyardığın için Teşekkür ediyorum Hemen Düzelteceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.