TürhackTeam İstek Program

ByEnAbLe

Üye
18 Mar 2015
196
0
Tekirdağ
Merhaba THT Ailesi Ben Burdan THT Büyüklerine Seslenmek İstiyorum

Böyle bi Program Araştırdım Ve Varlıhını Kanıtlayamıyorum O Yüzden THT'nin THT Olduhunu kanıtlamasını ve Güzel Bir Başarı elde Etmesini İstiyorum...

Öncelik Le Konu Troje Hakında Ben bi trojen yedim var sayalım bu troje'nin Sahibini

Pc Sine Zarar vermem gerekiyor evet beyaz şapka takıyoruz ama onlarbaşlatıyorlar..
Cohu kişi Şikayetci Milyonlarca insanı Mutlu ede Bilrisiniz Eminim Karşı Tarafı

İstehim : Karşı Tarafa Sızma,Kimlihini Belirleme,Trojen Masterini Tasarladıhınız Programda Size Şikayet Etme Bölümü mutlaka olmalı,Trojen Dosya Olarak Okunmamalı Tek Dosya Siliniyor Ve Bulamıyor Cohu kişi, GörevYönetici'siden De Tarama Yapılmalı,Trojenin Masterine Pc Hicbi Şekilde Ulaşamıyacahı bir sistem atmalı ki format dahalihi onu kurtarmamalı tabi sınırsız dehil 1 hafta 1 ay işledihi suça dahil,

Böyle bi Program Türkhackteam Tarafından Üretilsin İstiyorum Haberlere Cıksın . stiyorum Mağllum Yabancıların Cohu Pc de Usta Bizimde Kök Salmamız Lazım :)

Bu Yazdıklarımı GeliştireCehenizi Düşünüyorum daha detaylı Yapacahınızdan Eminim

BU PROGRAMIN Kolay Kulanım Şekli Olması Şart Herkez Kulana bilsin diye Ben THT Güveniyorum Böyle bi istek Geri Çevrilmemeli Diye Düşünüyorum Ricam Sizden BU Ben Şimdiden Programı Anlamını Belirten Foto TasarımLara Başladım :) Hadi Eyw

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.