Türk Altay Sorunları

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
Progam Genelde Brute Bıraktığınız Zaman Admin Panelde Şifre 3 4 tane buluyor artı tek bulduysa bile örnek admin:admin siteden engel yemiş oluyorsun Mesala wordpress wp-login.php kısmında 30dk bekleyin çok yanlış denediniz hatası alıyorum onu almasam bile site url sini yazıp girdiğim zaten sayfayı göremiyorum engel yemiş oluyorum başka pcde giriyorum admin: pass yanlış diyor progamla bu sıkıntılara çok rastladım Progam kötülemek amaçlı konuşmuyorum asla yazdıklarım öyle anlasildiysa bile özür dilerim bypass admin panel vs çok güzel herşey çok iyi ama tek sıkıntı brute force kısmı Umarim Yeni Yamana Güzel tıkır Ben Progami Kullanan Olarak Gelişmesini Her Zaman İsterim Sonuçta Forumun Veyatta Disardanda Olsa Çoğu Türk İnsanları Kullanıyor Katkı Sağlamak Amaçlı İyileştirme Amaçlı Yazdım Bu Yazıyı Saygım Sonsuz Herşey Fazlasıyla İyi Çalışıyor Tek sikinti brute kismi tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmaya Veyatta Progami Karalama Amaçlı Yazmıyorum Yazdıklarım Onu İfade Ediyorsa Şimdiden Özür Dilerim
Ss'ler
o6y949.png

zJyY77.png

Vpn Veyatta Proxy İle Giriş Yap Diyen Olabilir Denedim sayfaya girse bile yada başka pcden admin: pass yanlış veriyor büyük ihtimalle doğru veriyor ama değişmiş oluyor.
Ekleme:wordpress dork çalışmıyor arama motorunda direk sayfa bulunamadı diyor + 100 0 tane site bulduğu zaman Veyatta az çok önemli değil sayfa bulunamadı hatası veriyor bulduğu sayfalarda boşa gidiyor tüm arama motorları çalışmıyor google bide yanlış hatırlamıyorsam Bing kullanıyorum gerisi sayfa bulunamadı hatası veriyor Bence Progami Her Noktasını Tek Tek Kullanıp Hataları Daha İyi Anlasılır Eklemeyi Unuttuğum Vs Şeylerde var çünkü Bu Arada V2'de bypass eklenir mi ? :D

[Pc için Olan Sürümde Aynı sikintu var brute force site engel yeme vs aynı yani ]

Son düzenleme:

l4xx0rz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
430
0
Yalova
Programın yapabileceği bir şey değil o siteden kaynaklı.

site engelledikten sonra tekrardan istek yolluyor ve site de tekrar cevabı beyaz sayfa olarak yolladığından dolayı kırılmış olarak gösteriyor.

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon

site engelledikten sonra tekrardan istek yolluyor ve site de tekrar cevabı beyaz sayfa olarak yolladığından dolayı kırılmış olarak gösteriyor.

Sürekli Böyle Olur mu Her zaman bi kaç kişiden aynısını duydum ilk ss me dikkat edermisin

Keylog alalim seni şuraya
Sizi görmek beni mutlu etti :)

Alakası yok​

vJy8Rv.png

8NX2or.png

LOGgZZ.png

Bu Ssler Daha Yeni Saate Bakıp Anlayabilirsin​

Moderatör tarafında düzenlendi:

l4xx0rz

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
430
0
Yalova
Yazdıklarım anlaşılmıyor galiba pcden de denesem aynı Pc sürümünü yüklüyorum aynı peki sen denedin mi pc sürümünü sende sıkıntı yasamiyormusun ???

brute ile uğraşmıyorum.

zamanında kullandığım zaman (şu eski brute force var ya hani onu) aynı sorunla karşılaşıyordum bazı sitelerde 3 denemeden sonra beyaz sayfaya atan siteler (pluginler) var o yüzden böyle bir hata alman çok normal.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmaya Veyatta Progami Karalama Amaçlı Yazmıyorum Yazdıklarım Onu İfade Ediyorsa Şimdiden Özür Dilerim

Estağfurullah, tam tersi bizim programı geliştirmemiz ve açıklarını kapatmamız için bize yol gösteriyor.
Brute force kısmında hata olduğunun farkındayım v2 de bu sorunu düzeltmeye yönelik çalışma yapacağız, şüpheniz olmasın. l4xx0rz'un dediği sorun yüzünden şifrelerde yanlışlık oluyor. Proxy de eklenebilir gelecek sürümlerde.

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
Türk Altay sorunları olası bunlar programla alakali değil ancak benim sana önerim sql a yönelmen programlarla çok bir yol kat edemezsin saygılar.

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
Estağfurullah, tam tersi bizim programı geliştirmemiz ve açıklarını kapatmamız için bize yol gösteriyor.
Brute force kısmında hata olduğunun farkındayım v2 de bu sorunu düzeltmeye yönelik çalışma yapacağız, şüpheniz olmasın. l4xx0rz'un dediği sorun yüzünden şifrelerde yanlışlık oluyor. Proxy de eklenebilir gelecek sürümlerde.
Çalışmalarınızı 4 gözle bekliyorum Anlayışınız için teşekkürler :)

Türk Altay sorunları olası bunlar programla alakali değil ancak benim sana önerim sql a yönelmen programlarla çok bir yol kat edemezsin saygılar.

Aynen dediğiniz gibi ama ben belirtmesem o belirtmese progamin ne anlami kalir. forumun Progami sonuçta Yeni Olan Herkez ilk adimda kullanir bypass için çok işime yarıyor şahsen bide pc olmayanlar kullanması acınsindan cok iyi şahsen yeni pc alcam diye kullanıyorum hepte kullanırım sql öğrenirken yada başka bişeyler ilgilenirken türk altay iş görüyor artı 0 dan başlayan gerekli ilk adımların hepsini atanılıyor bu Progam sayesinde

brute ile uğraşmıyorum.

zamanında kullandığım zaman (şu eski brute force var ya hani onu) aynı sorunla karşılaşıyordum bazı sitelerde 3 denemeden sonra beyaz sayfaya atan siteler (pluginler) var o yüzden böyle bir hata alman çok normal.
Sorun Progamdayamış :)

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.