Türk Gençliği merhaba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AltayAndronova

Yeni üye
2 Eki 2022
13
2
Uzun zamandır bilgisayarsızdım. İyi kötü bir bilgisayara sahip olur olmaz THT ailesine yeniden katılmak istedim. Cep telefonum yok, THT yönetici komutanlarıma duyururum, herşeyde Telegram bilgilendirmesiden bahsediliyor...
C++ / sdl2-openGL-DirectX-sfml/ PS-3DSMax/ ilgi alanlarım. Adlarını yazdım diye bliyorum demek değilim. Çalışıyorum... Klavyede sıkıntı var, ş zor basıyor, pp,k gibi tuşlara kendisi çift tıklıyor :)
Bankalara, maliyeye sgk ya, uçan kuşa borcum var, sigortalı çalıştığım an maaşıma el koyuluyor yani parasızım, dilenci değilim. DEVRİMCİYİM! Aklım,Vicdanım,İrfanım HÜR!

Soğukbira

Üye
3 Eki 2022
236
137
mezarlıkta
Uzun zamandır bilgisayarsızdım. İyi kötü bir bilgisayara sahip olur olmaz THT ailesine yeniden katılmak istedim. Cep telefonum yok, THT yönetici komutanlarıma duyururum, herşeyde Telegram bilgilendirmesiden bahsediliyor...
C++ / sdl2-openGL-DirectX-sfml/ PS-3DSMax/ ilgi alanlarım. Adlarını yazdım diye bliyorum demek değilim. Çalışıyorum... Klavyede sıkıntı var, ş zor basıyor, pp,k gibi tuşlara kendisi çift tıklıyor :)
Bankalara, maliyeye sgk ya, uçan kuşa borcum var, sigortalı çalıştığım an maaşıma el koyuluyor yani parasızım, dilenci değilim. DEVRİMCİYİM! Aklım,Vicdanım,İrfanım HÜR!
Öz abim

flowyrk

Yeni üye
29 Eyl 2022
26
13
Mersin-Antalya
hoşgeldin reis

AltayAndronova

Yeni üye
2 Eki 2022
13
2
_Penguen_Tavsiye için teşkkürler. Amacıım kendi yağımda kavrulmak, insanlarla yüzyüze diyaloglardan uzak yaşam. En iyisi dijital oyun diyorum. Kendi kendime...Unity filan.

_Penguen_

Üye
23 Ağu 2022
81
70
_Penguen_Tavsiye için teşkkürler. Amacıım kendi yağımda kavrulmak, insanlarla yüzyüze diyaloglardan uzak yaşam. En iyisi dijital oyun diyorum. Kendi kendime...Unity filan.
Network den kastım bilgisayar ağları olan network değil, çevreden olan kastım network, bu sıkıntılar gerçektende hayatı zora sokabilir. bunlardan kurtulmak içinde network'e ihtiyacımız var.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Borcum var ama inkar etmiyorum felsefesi.
Normalde 1 ipte 2 cambaz olmaz konu başlığına ters den gelirdim de neyse ilk elin günahı olmaz.

Hoş geldin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.