TurkHackTeam Hesabıma Erişemiyorum

'Cryptdeep

Yeni üye
22 Eyl 2022
25
19
Yöneticiler ve Yetkililerin bu konu hakkında pek bişey yapamayacaklarını bilerek böyle bir konu açtım ama belki yardımcı olabilirsiniz.

Bir zamanlar forumda The VODKA hesabıyla varlığımı sürdürüyordum uzun zaman geçti aradan bütün herşeyimi silmek zorunda kaldım. Zamanında da birçok proton hesabı açtım. Bütün şifreler karmaşıktı zaten birbirine karıştı falan derken hesabımın hangi mail adresine kayıtlı olduğunu unuttum ama proton mail hizmeti olduğunu hatırlıyorum.

Şifrem zaten karmaş rastgele sayılar içeren Google Şifre yöneticisi tarafından konmuştu birde üstüne üstük silinince şifremide bilemiyorum.

Bir çözüm yolu sunabilir misiniz?

Çözüm
Merhaba, forumda bu konuya tıklayarak hesabı açmak icin talepte bulunabilirsiniz. Olmadı Mirliva hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
186
82
Moderasyon
Yöneticiler ve Yetkililerin bu konu hakkında pek bişey yapamayacaklarını bilerek böyle bir konu açtım ama belki yardımcı olabilirsiniz.

Bir zamanlar forumda The VODKA hesabıyla varlığımı sürdürüyordum uzun zaman geçti aradan bütün herşeyimi silmek zorunda kaldım. Zamanında da birçok proton hesabı açtım. Bütün şifreler karmaşıktı zaten birbirine karıştı falan derken hesabımın hangi mail adresine kayıtlı olduğunu unuttum ama proton mail hizmeti olduğunu hatırlıyorum.

Şifrem zaten karmaş rastgele sayılar içeren Google Şifre yöneticisi tarafından konmuştu birde üstüne üstük silinince şifremide bilemiyorum.

Bir çözüm yolu sunabilir misiniz?
Benim eski hesabıma erişimim olduğu ve epostama erişimim olmadığı halde kurtalıramadı hocam.Yani hem etik değil hemde çözüm bulabilmesi zor.

Geçmiş olsun bu hesaptan devam edecekseniz artık mecbur.
İyi forumlar dilerim...

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,342
2,519
Merhaba, forumda bu konuya tıklayarak hesabı açmak icin talepte bulunabilirsiniz. Olmadı Mirliva hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çözüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.