TürkHackTeam Special T-Shirt Design / BrainHackZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır T-Shirt arıyordum aklıma TürkHackTeam ile ilgili tasarlamak geldi.

Logolu Tarafı Ön - Yazı Yazan Taraf Arkasıdır.

8dWkG7.png

8dW8rW.png

N18lVO.png

dGl7VQ.png

aG8zzR.png

dGlOVn.png

29WOB0.png

bGZEL0.png

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

kW7aRA.png

Görüşleriniz ve yorumlarınız benim için değerlidir. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Çok güzel olmuşlar da bir şey soracaktım, birisi ön birisi arka taraf değil mi bunların?
Bir de projesi varsa paylaşabiliyor musun siteden indirip çünkü gerçekten çok güzel görünüyor dostum

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
...............

ikiside çok güzel olmuş eline sağlık
Logolu tarafı ön kısmı yazı olan tarafı arka kısmı
Logolu olan çok daha güzel, ellerine sağlık. :)
Logolu tarafı ön kısmı yazı olan tarafı arka kısmı
Çok güzel olmuşlar da bir şey soracaktım, birisi ön birisi arka taraf değil mi bunların?
Bir de projesi varsa paylaşabiliyor musun siteden indirip çünkü gerçekten çok güzel görünüyor dostum
Dostum istek üzerine yapabilirim ama projeyi paylaşamıyorum maalesef.

Ellerine sağlık dostum. :)

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

HyperBlue

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
826
0
vice city
Valla hoş olmuş bence ama şöyle sade bi tasarım daha yokmu yani nasıl desem yanlış anlama gri renkli işlemci logolu bide Turkhackteam logosu gibi :D

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Valla hoş olmuş bence ama şöyle sade bi tasarım daha yokmu yani nasıl desem yanlış anlama gri renkli işlemci logolu bide Turkhackteam logosu gibi :D

Bütün renkleri mevcut bu sadece special dediğim gibi daha farklı tasarımlarda yapılacak fakat öncelikle ÜDY ile görüşmem gerekiyor onların izni olursa projeme olumlu bakarlarsa ürünler satışa sunulabilecek.

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
ellerine sağlık güzel olmuş dostum :D

gerçekten güzel olmuş eline saglık

Elinize emeğinize sağlık tasarımı gayet güzel olmuş :)

Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

Ellerine saglik guzel olmus fakat bunu sokakta giysen cevirirler feys hekleyebiliyonmu diye :D

Abi bi cafeye bununla oturduğunu düşün şapka takacaksın bi tane şapkanın önündede aynı logo şekil olursun vallahi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.