TürkHackTeam Wallpaper 5! | Brk0215

brk0215

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
343
1
Eleştiri ve Önerileriniz Benim İçin Altın.​

YOgMoA.jpg

brk0215

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
343
1
Saol Devrem , Teşekkür Ederim

Son düzenleme:

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Keşke Turk Hack Team Simgesini Daha Belirgin yapsaymışsın daha güzel olabilirmiş Ama tabiki mükemmel

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Eleştiri isteyen insanın kıymetini bilmek lazım.

Arka plan konu ile alakasız durmuş, ton rengi canlı göstermediği için bir boğukluk var fotoğrafta.
Daha canlı renk kullanırsanız radyal efektin işe yarayacağını, öne çıkıp kendini belli edeceğini düşünüyorum.

brk0215

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
343
1
Hepiniziz Gözlerine Saglık Dostlar Varolun Teşekkür Ederim :)

Keşke Turk Hack Team Simgesini Daha Belirgin yapsaymışsın daha güzel olabilirmiş Ama tabiki mükemmel

Eleştirinden Ötürü Teşekkürler;
Göz Sevkim Böyle daha hoş gördü o yüzden böyle olmasını istedim ama tavsiyenize uyucam müsait bi zamanımda.

Eleştiri isteyen insanın kıymetini bilmek lazım.

Arka plan konu ile alakasız durmuş, ton rengi canlı göstermediği için bir boğukluk var fotoğrafta.
Daha canlı renk kullanırsanız radyal efektin işe yarayacağını, öne çıkıp kendini belli edeceğini düşünüyorum.

Seninde kıymetini bimek lazım.

Arka plan bir doğa manzarası aslında ama üstüne baya efect koydum göz zevkiniz gerçekten mükemmel :) amacım koyu renk kullanmaktı , birdahakine tasarımı düzenleyip konuya dahil edicegim radyal efectde dahil.
müsait bi zamanımda.Eleştirinizden dolayı Teşekkür Ederim :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.