Türkiye için korkunç teoriler

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
İpi sağlam kazığa bağlamak gerek, EGM ye mail attım. Gerisi onlara kalmış, ha olurda iç savaş çıkarsa, Mustafa Kemal'in askerleri olarak kanımızın son damlasına kadar savaşırız.

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Şunu belirteyim;Türkiye ASLA Suriye gibi olmayacaktır! Gerekirse kanımızın son damlasına kadar savaşırız ama ASLA vatanımızı terketmeyiz.
Başka ülkede mülteci olacağıma kendi ülkemde Şehit olmayı tercih ederim.

onrerc

Yeni üye
31 Tem 2016
9
0
Başka ülkede mülteci olacağıma kanınım son damlasına kadar burda savaşırım.

sarperiko

Yeni üye
22 Tem 2013
34
0
Bizim kadın ve çocuklarımız bile savaşmış zamanında olası bir savaşta herkes ön cepheye koşar FAKAT, iç savaşla baş etmek çok çok zordur. Zaten bir devleti çökertmenin en iyi yöntemi iç savaştır, çünkü insanların güven duygusunu yok eder, ve bazı şerefsizlerde kılık değiştirip iyi insanların arasına karışabilir, insan bu gibi durumda paronayaklaşır maalesef. Zaten ülkemizde terör saldırısı yapanların hangisi terörist kılığındaki? Hepsi yolda gördüğünde selamlaşacağın tiplere bürünüyorlar. Her ne kadar bu yazı bana fazla ütopik geldiyse de denilene göre arkadaşın referansları varmış, korkutucu.

FeKeLe

Katılımcı Üye
20 Tem 2014
925
1
Adana
Hayatımda İlk Defa Bu Kadar Uzun Bir Yazı Okudum İnternetten
Doğruluk Payı Çok Düşük Fakat Yarın Ayın 19'u Tarihleri Kontrol Edeceğim Eğer Öyle Bir Durum Olursa
Vatan'ım İçin Savaşmayı Göze Alırım

Eyciey

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
378
0
istihbaratın bizden ileri olduğunu varsayarak komplo teorisi diyorum fakat abd ile de satranç oynamıyoruz

Furkan7272

Üye
29 Tem 2009
154
0
Bende size yazı hakkında bi komplo teorisi oluşturayım o zaman. Tüm yazılanların aslında halkımızı tedirgin etme amaclı olabilecegini düşünmediniz mi hiç ? Size belirli bi tarihten sonra sanki önceden yazılmış gibi gösterip gösterdiğim tarih sonrası hakkında olaylar belirtme ihtimalim yüksektir elbet. Anlayacagınız üzere Türk halkına savaş olacak algısı yaratmak isteyen birileri var ki bu yazıyı bir cok forumda görebilirsiniz itibar etmeyin lütfen ! Eğer savaş olacak kafasında olursanız veriminiz düşer, sağlıklı düşünemezsiniz.

alegro60

Üye
9 Ağu 2015
98
0
tokat
bu komploların doğrulugunu nerdeyse kesin gözüyle görüyosun hatta adam darbe gününü bile bilmiş peki bu bilen adam ilk soru nasıl bildi? ikinci soru neden bildirmedi? cevabı cok basit terör örgütleri mensupları bazen bombalanacak yer ile ilgili sosyal medyadan önceden haber veriyordu bu komployu ilk yazan kişiden şüphelenmemek elde değil.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Bu deepweb'in türkiye sitesinden alınmıştır. bu Arkadaşta Bazı İstihbaratlar Veriyor Doğruluk Payı Var Çünkü Ankara Patlamasını ve İstanbul Patlamasını 2 Gün Önceden Söylemiş Ayrıca 15 Temmuz Darbesini 4 Ay Önce Belgelerle Açıklamıştır.

Tamamen algı operasyonu. Ayrıca deepwebtr denilen velet güruh adımı söylese inanmam o derece.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Hee.. Hepsini ben de bildiydiiim.. Valla bildiydim gııız.. Ayşeaaaa! Gız ben demedimmiydi "bombayalayacaklar" diye? Dimi gız?

İlgi budalası bir ergenin zırvaları bunlar.

20 Ağu 2016
51
0
İstanbul
Zekibb18

Adam doğru söylüyor.

Üst Akılın Türkiye Sorumlusu: Edgar De Picciotto (Lübnan asıllı Portekiz Yahudisidir.)

Dünya Para Trafiğini Yöneten ve Üst Akıl için Çalışan Adam: George Soros

Daha buralarda yazacağımız çok şeyler var ;)

20 Ağu 2016
51
0
İstanbul
Adam doğru söylüyor.

Üst Akılın Türkiye Sorumlusu: Edgar De Picciotto (Lübnan asıllı Portekiz Yahudisidir.)

Dünya Para Trafiğini Yöneten ve Üst Akıl için Çalışan Adam: George Soros

Daha buralarda yazacağımız şeyler var ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.