Türkiyede İnternet Sağlayıcılarının Rezilliği

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
Arkadaşlar dün modemi resetlemek zorunda kaldım.Resetledikten sonra kurulumu tamamladım eksiksiz bir şekilde.hala internet gelmiyor.Müşteri hizmetlerini aradım bizden kaynaklı değil modemden kaynaklı dediler,TP linki aradım onlarda bizimle alakası yok dediler kaldım ortada.Adsl şifremi unuttum sanırım diyerek yeniden şifremi alarak da denedim yine sonuç yok.Anlayan arkadaşlar var ise yardımcı olursalar sevinirim.

3v8aNr.jpg
[/url][/IMG]

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Arkadaşlar dün modemi resetlemek zorunda kaldım.Resetledikten sonra kurulumu tamamladım eksiksiz bir şekilde.hala internet gelmiyor.Müşteri hizmetlerini aradım bizden kaynaklı değil modemden kaynaklı dediler,TP linki aradım onlarda bizimle alakası yok dediler kaldım ortada.Adsl şifremi unuttum sanırım diyerek yeniden şifremi alarak da denedim yine sonuç yok.Anlayan arkadaşlar var ise yardımcı olursalar sevinirim.

3v8aNr.jpg
[/url][/IMG]

Destur Hocam
Müşteri Hizmetleri evine gelmedi mi ?

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
allah aşkına artık şu sorun modemde dediklerine inanmayın. arıyacaksın bağıracaksın ya internet gelecek yada mahkemeye gidicem diye söyleyeceksin bir kaç saate internet bak bakalım nasıl geliyor

Miraceddin

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
258
0
istanbul
kardeşim müşteri hizmetlerini (eski mesleğim) manuel olarak A'dan Z'ye modem ayarlarını yapmak istediğini söyle... o anlatacak adım adım sen yap.. yinede olmazsa hata raporu oluşturacağım diyecek.. referans numarası iste kesinlikle... ertesi güne kalmaz hallolur

Moderatör tarafında düzenlendi:

ensgzn1

Üye
7 Kas 2015
202
0
Ankara
Üstad haklılar.. DSL sinyali var, sen PPPoE almıyorsun. Senin ayarların hatalı..

Hocam her ay yaptığım olay.Yani bilemiyorum ne oldu her yolu denedim ama olmuyor.Geçen de internetim aniden gitmişti.1 saat bekledim aradım müşteri hizmetlerini tamam düzelttik dediler geldi internet.Açıkçası güvenim kalmadı madem böyle küçük bir durum var aramasam belki de açmayacaklar interneti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.