Turknet internet bağlama hk.

tankifaruk

Üye
19 May 2018
188
0
Merhaba arkadaşlar, TurkNet'i tercih etmeyi düşünüyorum.

• -Toplamda ne kadar masraf yapıyoruz ? (Kurulum , kablo , modem , vb.)
  • Modemi taksitle alabiliyor muyuz ?
  • Verdikleri modemin modeli nedir ?
  • Kullanıyorsanız memnun musunuz ?

VatanSeverTurks

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
612
18
Yokluk.
Türknet Kullanıyorum 35 Paketini Aldım ve Hız Olarak Kesinlikle 35 Alıyorum Sadece Arka Odalarda Vs. 32-33 Arası Modem Olarak Asus DSL-AC51 AC750 ADSL/VDSL/Fiber Modem Veriyorlar Modemi Türknet normalde 350 TL'ye Satıyor Ama 3 Taksitle 396 TL'ye Geliyor. Toplam Ne Oluyor Bilmiyorum Maalesef.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
Toplam bütçe için bir şey diyemicem fakat modemi kendiniz alıyorsunuz, ben 300tl ye asusun modemini almıştım biraz geç geldiler ama memnunum açıkçası çok bir problem yaşamadım şuana kadar. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.