Türknet

xxzeneszxx

Yeni üye
20 Ağu 2016
36
0
Merhaba

Eski türknet çalışanıyım herhangi bir sorunuz veya sıkıntınız olursa elimden geldiğince yardımcı olmak isterim sormak istediğiniz konuşarı özel mesaj olarak yada konu altına yazabilirsiniz

hamach1

Yeni üye
7 Ağu 2012
48
0
kardeşim ocak ayında ttnetle sözleşmem bitiyor lanet bi şirket olduğu için bidaha kullanmak bile istemiyorum turknet taahhutsuz 150gb akk 100mbs 1000dk olan paketi almayı dusunuyorum tavsiye eder misin veya tavsiye ettiğin baska paketler var mı ?

Howaranq

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
284
0
Türknet pişmanlıktır zar zor aboneliğimden çıktım süperonlineye geçtim bi mesaj geldi ödenmemiş fatura diye aradım çıktıktan sonraki faturaymış ben internetimi kapattırdım kapattırmadan önce söyleseydiniz ödeyip kapatırdım dedim şözleşmeyi imzaladınız sözleşmede ne yazarsa kabul ettiniz imzalamasaydınız ozaman gibi cümleler kurdular arızan olur geç çözülür bence yol yakınken alma ordan internet :)

xxzeneszxx

Yeni üye
20 Ağu 2016
36
0
Türknet pişmanlıktır zar zor aboneliğimden çıktım süperonlineye geçtim bi mesaj geldi ödenmemiş fatura diye aradım çıktıktan sonraki faturaymış ben internetimi kapattırdım kapattırmadan önce söyleseydiniz ödeyip kapatırdım dedim şözleşmeyi imzaladınız sözleşmede ne yazarsa kabul ettiniz imzalamasaydınız ozaman gibi cümleler kurdular arızan olur geç çözülür bence yol yakınken alma ordan internet :)

Sana şöyle söyleyeyim taahhütlü internet paketlerinde tahhütün bitmeden çıkarsan sonraki ayların indirimlerinin geri alımı olur buda zaten sadece türknette değil bütün firmalarda mevcuttur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.