Turkojan srvr attıum ....adam bi reset attı ...serverdan haber yok .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucki

Yeni üye
5 Mar 2009
13
0
Öncelikle slmlar.Bende turkojan 4 var.server yaptım no ip port ayarları her şey tamm.

Htta attığım zaman bi kere pc ye girdim bile ama adam pc ye res attı ve benim serverdan bi daha haber alamadım.

Vee üstüne üstlğk basa basa söylüyorum adamda depferrze yoktu....

Ne olur abilerim ablalarım bana yardım edin ne olur çok mağdurum :p yardım pls yardım edene hayatım boyunca ++rep

Yardım pls plsplsplplspls

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
arkadasım turkojeni görmüs silmis olabilir belkide turkojen programlarıyla taradı buldu sildi reset atıncada senn server bosa gitti

mucki

Yeni üye
5 Mar 2009
13
0
edit:argo-küfür yasaktır.

AgitCaN

Yha bilen biri yokmu ...

Kızın pc de anti virüs filan turojan tarayan hiç bir şey yok .İzliyordum ekran görüntüsünden ananı seslendi ses de dinliyorum :) pc yi kapadı msnden cıktı 10 dk sonra geldi msne ama server yok Lütfen yardım edin yha

YHa bi yardım edicek yokmu allah rızası için

azgınkangal

Yeni üye
21 Eki 2008
19
0
evet kardeşim bende de aynı şey oldu.bende kuzene yapmıştım.bir baktım antide aratıyo.
sonra dediğin gibi kontrol elden gitti :D sorunu çözersen banada haber ver.

mucki

Yeni üye
5 Mar 2009
13
0
Yardım larınızdan ty ama bakın iyice bi okuyun.Kızın pc yi korucak hiç bi halt yok üstüne üstlük Kız Öyle Görev yöneticisinden Turkojanı kapıcak bi kapaside deil.Yani pc gereğinden fazla savunmasız anltabilmişimdir inş.

Bunları Göze alarak bi düşünün server kendı kendıne kapanıyo.Yhada Öneri yapın Hangi .exe Ye yönlendireyim

Şimdiden tyyylllerrrrr

_MayKi_

Katılımcı Üye
12 May 2009
415
0
kardeşim kızın pcsi vistaysa uyarı verebilir benim pcmde mesela uyarı verir hic bi güvenlik programı olmasa dahi ondan dolayı olmus olabilir.

mucki

Yeni üye
5 Mar 2009
13
0
2 ay oldu bi sorunu bulamadım.

Bakın kzın pc xp > anti virüz yok > depp frezz yok yani formatan sonraki bi pc yi düşünün sadece driver filan yüklü gibi bi sey.annesi çağırdı pc yi kapadı geldi server yok . no ip yi acıyorum turkojandan server arıyom yok .

şöyle bi şey istiyorum serverı oyle bi .exe ye hedefleyim ki her pc açılışında exe devreye girsin ve server aktif olsun

lütfen yardım

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
351trhg.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.