tüyo

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
Programlamaya yeni başlıyacak arkadaşlara tavsiyem;

çok saçma gelebilri bilyorum ama gerçektende işey arıyor

arkdaşlar THT uzun sürdir programlam dersleri verme hayalleri kruuyorum bende nabsak lan dedim baştan bi başlıyım yazalaım baklaım nasıl yaızlıyo diye başladım ajandaya bir yazmaya sonuna kadar gidicem heralde neyse arkdaşlar anlatmak istediğim şu öğrendiklerimi karşımızda öğrenciler varmış gibi yazıp video çekip yada anlatmak hem kodların akfada kalması açısından hemde öğrenmen ve mantıgı kapıp anlataiblecek düzeye gelmeini sağlıyor bu gn başaldım 4-6 taen konu yazdım paylaşmayı düşünoyrum beğenirseniz devamıda gelicek :)

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
http://img.webme.com/***/h/hazirgifler/araba8.gif
bye-19.gif
-> Bye bye <-
:inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.