Tv Kanalı Açma

BlowFeaT

Yeni üye
8 Tem 2014
29
0
Arkadaşlar Tv Kanalı Açmak İstiyorum ...

Biraz Araştırdım En Kötü 500 Milyardan Açılıyormuş.
Arkadaşlar Tvde Artık Okadar Saçma Sapan Kanallar Var. Yani Sanmıyorum Kıytırık Kanallar 500 Milyar Para Verip Tv Kanalı Açmasını. Artık Köylerin Bile Tv Kanalları Var Siz Düşünün Gercekten 500 Milyar Para Verip Tv Kanalımı Açılıyor Yoksa Ucuza Açılıyormu

Delkopat

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
655
0
Aşağıdan
Kardeşim bildiğim kadarı ile uydu kaynaklı tv açmak maaliyetlidir. Ama web kaynaklı tv açabilirsin diye hatırlıyorum. Yinede yanlış bilgi vermek istemem. Kapsamlı işler onlar :D Araştır az.. Ancak bi kardeş tavsiyesi tv kanalı manalı işine girme :D

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Köylerde o sistemler var fakat köylerdeki sistemler genelde sadece köydekler görebiliyor yani adam bi yayin araci koymus köydekilere yayiyor fakat köy disindaki sehirlerde vs gözükmüyor dediginiz onlar olabilir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.