Twitter Mavi Tik alma hk

17 May 2014
236
0
Izmir
Twitter hesabımı onaylatmak istiyorum. Bunun için ünlü biri yazar model blogger vs olmak gerekiyormuş bir de web sitesi. Kendi araştırmalarıma göre Spotify a 3-5 şarkı eklesem ve birde web site kursam onaylatma ihtimalim varmış. Var mı bildiğiniz başka yöntemler?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lorddogu

Yeni üye
25 Ağu 2017
15
0
İstanbul
Twitter'de şuanlık ünlülere veriliyor. Yakında değişiklik olucak ve twittere başvurarak alabileceksin.
Y.Ü.K

yok hocam sadece ünlülere vermiyorlar, benim bi çok arkadaşım aldı şimdi yardım etmiyorlar bile.

bi sitede kendilerini yazar gibi gösterdiler zaten kendi siteleri vardı 15 gün sonra aldılar rozeti

Moderatör tarafında düzenlendi:

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
yok hocam sadece ünlülere vermiyorlar, benim bi çok arkadaşım aldı şerefsizler şimdi yardım etmiyorlar bile.

bi sitede kendilerini yazar gibi gösterdiler zaten kendi siteleri vardı 15 gün sonra aldılar rozeti

Kardeşim öyle şey olabilir ara sıra. Çünkü insanlar kul hakkına girebiliyor mesela webtekno'da çalışan Lütfi karaca bunu fake bir kişi kimlik oluşturdu photoshopdan açtı twitter hesabı twitter gördü iletişime geçti hemen veriyorlar öyle şeyler olabiliyor.

lorddogu

Yeni üye
25 Ağu 2017
15
0
İstanbul
Kardeşim öyle şey olabilir ara sıra. Çünkü insanlar kul hakkına girebiliyor mesela webtekno'da çalışan Lütfi karaca bunu fake bir kişi kimlik oluşturdu photoshopdan açtı twitter hesabı twitter gördü iletişime geçti hemen veriyorlar öyle şeyler olabiliyor.

doğrudur hocam valla rozet alabilsek çok mükemmel şeyler olacakta işte..

Biraz daha bilgi verir misin? Nasıl kendilerini yazar gibi gösterdiler? Var mı bi taktik vs

herhangi bir gazete veya internet haber sitesinde kendilerini yazar olarak gösterdiler tanıdık aracılığıyla

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.