Twitter panel scripti düzenleme hakkında

brkygnss

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
292
0
İstanbul
Arkadaşlar selamın aleyküm. Elimde Twitter Deck scripti var fakat sorunlu sanırım bi arkadaş paylaşmış lisans sorunu vardı ben araştırarak lisanssız açık kaynak kodlusunu buldum.
Öncelikle ilk sorunu loginden sonra hesap ekle veya herhangi bir yere basınca 404 uyarısı veriyor yani /sayfalar diye dosya var oraya yönlendirilmesi gerek.
ayarlar.php den url kodunu düzenledim site.com/sayfalar diye bu sefer yine olmadı
site.com/sayfalar diye girip örnek hesapekle.php ye tıkladığımda da css çalışmıyor.

Düzenleme yapabilecek hocalarım kardeşlerim varsa yazabilir misiniz?

Edit: arkadaşlar sayfa yönlendirme sorununu hallettim apiyi güncelledim bu seferde user apiye girmiyor anlayan var mı?

Son düzenleme:

Crazy

Üye
18 Ocak 2006
59
0
Arkadaşın yazdığı gibi .htaccess den kaynaklı oradaki kodları düzenlerseniz 404 hatası almazsınız, ayrıca twitter deck scriptinde apiler patladı geçen gün yeni api girmeniz gerekiyor.

brkygnss

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
292
0
İstanbul
Yazılımı Baştan Aşşağıya Detaylı İncelemek Lazım, Bununla da Uğraşacak Bu Formda İşsiz Birisini Tanımıyorum Ama Vardır Muhtemelen :)

Yönlendirebilir misin beni o arkadaşa :)

Kardeşim .htaccess dosyasını kontrol et.

htacces dosyası yok kardeşim baktım anlamadım bir türlü..

Arkadaşın yazdığı gibi .htaccess den kaynaklı oradaki kodları düzenlerseniz 404 hatası almazsınız, ayrıca twitter deck scriptinde apiler patladı geçen gün yeni api girmeniz gerekiyor.

script kullanılabilir halde olsa api ekleyeceğim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.