Twitter TT Hakkında ;

ArmanHAN

Uzman üye
14 Mar 2013
1,326
0
İzmir
Hepinize merhabalar.
TT konusuyla ilgili birşeyler sormak istiyorum. Twitter’da #ArmanHAN tagı ile 250 katılımcı ile yaklaşık olarak, 5,193tweet attırdım fakat hala TT’ye giremedim. Sadece 1 uygulama ile attırdım oda TweetDeck’tir. Bu konuda bana yardımcı olucak var mı? Teşekkür ederim.
Ekran görüntüsü :

PEmo07.png

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Hocam sadece twit atmakla olmuyo retwitde atcan özel twitter tt scriptleri var onceden stwityle ile oluyodu callback sorunu yoktu şimdi var tt scripti al yap öyle tt olur :)) bide rt fav alması lazım etkileşim yani

Respawn Csx

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
350
0
127.0.0.1
Dostum yeni bikaç twitter hesabı aç rasgele profil resimleri yükle şimdi diyelim 3 hesap açtın 1.ye gir sonra Twitter Retweet | takiple.tk bu adresteki sistemlere tek tek giriş yaparak rt ve fav yaptırmak istediğin tweetlere yaptır sonra diğer hesaplara girerek onlardanda aynısını yap arada kredi 0 olarak gözükürse çerezleri sil tekrar aç birde tweet id istiyor tweet id paylaştığın tweet'e bastığında o sondaki uzun sayı dizisi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.