Ubisoft connect anahtarim nerede?

SAFESEC

Üye
13 Haz 2023
53
21
Ben Steamdan ACU satin aldim ve oyuna girmek istedigimde benden bir Anahtar istiyor

ah6kyqe.png

Neredeyse 3 saate yakindirki bu anahtari bulmak icin ugrastim hicbir sekilde bulamiyorum.
akliniza gelicek herseyi yaptim heryere girdim ubisoft ve steam destek ekipine bile yazdim
internetde arasdirma yaptigim zaman ise cogu kisi steamda oyune sag klik yap yonet>cd key tikla diyor ama bende cd key diye bir yer yok
yardimci olursaniz sevinirim.

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,349
23
623
  1. Steam istemcisini açın.
  2. "Kütüphane" sekmesine tıklayın.
  3. Oyununuzu bulun ve üzerine sağ tıklayın.
  4. Açılan menüden "Özellikler"e tıklayın.
  5. "Özellikler" penceresinde, "Yerel Dosyalar" sekmesine tıklayın.
  6. "CD Anahtarı Görüntüle" veya "CD Anahtarını Görüntüle" gibi bir seçenek olmalıdır. Bu seçeneğe tıklayarak anahtarı görüntüleyebilirsiniz.
Bunları yaparak kodları alabilirsin

SAFESEC

Üye
13 Haz 2023
53
21
  1. Steam istemcisini açın.
  2. "Kütüphane" sekmesine tıklayın.
  3. Oyununuzu bulun ve üzerine sağ tıklayın.
  4. Açılan menüden "Özellikler"e tıklayın.
  5. "Özellikler" penceresinde, "Yerel Dosyalar" sekmesine tıklayın.
  6. "CD Anahtarı Görüntüle" veya "CD Anahtarını Görüntüle" gibi bir seçenek olmalıdır. Bu seçeneğe tıklayarak anahtarı görüntüleyebilirsiniz.
Bunları yaparak kodları alabilirsin
"CD Anahtarı Görüntüle" veya "CD Anahtarını Görüntüle" gibi bir seçenek yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.