Ubuntu 16.04 ftp server nasıl kurulur

ibrahimpirr

Yeni üye
20 Ocak 2019
31
0
arkadaşlar herkese merhaba benim linux ubuntu 16.04 sunucum var bütün sayfaları gezdim fakat ftp server nasıl kurulur anlayamadım bana şöyle güzel açıklamalı olarak anlatırmısınız yardımınıza çok ihtiyacım var

ibrahimpirr

Yeni üye
20 Ocak 2019
31
0
Durum: Sunucu yöneltilemeyen bir adresle pasif bir yanıt verdi. Bunun yerine sunucu adresi kullanılacak.
Komut: STOR makine bilgisi.txt
Yanıt: 550 Permission denied.
Hata: Kritik dosya aktarım hatası
Durum: "/" klasör listesi alınıyor...
Durum: Sunucu yöneltilemeyen bir adresle pasif bir yanıt verdi. Bunun yerine sunucu adresi kullanılacak.

şeklinde bir hata alıyorum yazanları aynen yaptım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.