Uçan Kız! (Rus Avcı'nın Çektiği Şok Görüntüler!)

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Bu görüntülerin sahte olduğunu sanmıyorum. Çok büyük bir ihtimalle gerçek ve böyle bir şeyin olma ihtimali de met afizik ile mümkün!

<Olayın Orjinal Videosu İçin Tıklayın>

Bu olaydan sonra anne ve kızı bir daha hiç görülmemiş... Kamerayı gördükten sonra kaçmışlar.:)

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Çok ilginç ama...dediğin gibi ****fizikle olabilir...ama kızda çok küçük...ilginç ya...

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Çok ilginç ama...dediğin gibi ****fizikle olabilir...ama kızda çok küçük...ilginç ya...
Annesi yanında...
Eğer bu aile met afizik ile uğraşıyorsa veya 3 Harfli varlıklarla irtibattaysa, böyle bir şey olması mümkün. Bilim bu tür olayların gerçekleşebileceğini kanıtladı.;) İnanmayanlar Met aFizik'i araştırarak bu bilgilere daha ayrıntılı olarak ulaşabilirler.

-KG-

Uzman üye
26 Ocak 2011
1,653
0
Çok enteresan ama yaa..ben o videoyu çekiyo olsam o anı görsem çıldırırdım herhalde :D

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
evet ByZeyd arkadaşıma katılıyorum. Bu bir ****fizik olayı olabilir ayrıca cinlerinde Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Ateist vb. gibi ayrı ayrı dinler seçtiklerini ve bazı insanların kendi dininden olan cinlerle ilişkide olduklarını ve çok derin olaylarda cinleri kullandıklarını biliyoruz. E dolayısıylada bu tür olaylar olmuş olabilir.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
evet ByZeyd arkadaşıma katılıyorum. Bu bir ****fizik olayı olabilir ayrıca cinlerinde Müslüman, Hristiyan, Yahudi, Ateist vb. gibi ayrı ayrı dinler seçtiklerini ve bazı insanların kendi dininden olan cinlerle ilişkide olduklarını ve çok derin olaylarda cinleri kullandıklarını biliyoruz. E dolayısıylada bu tür olaylar olmuş olabilir.
Güzel ve doğru bir açıklama.

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
ucupta memleketi kurtaracak oylemi..:) bir sapanim olsaydi yere dusururdum...
O korkuyla... :)
Cin min çarpar görürsün.:D (Belliki kıza yerdım falan ediyorlar.:D)
Kız zaten havada uçuyor, çok normal birşey gibi bir de eline sapan alacan da onu vuracan...:D
Ohooo...:D

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
bu cinler pc hackten anlamiler herhalde..:) veya borsadan hic sanal alemde cin olayiyla karsilasan varmi?::)) neyse fazla konusmim yoksa carpilacam.:((

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.