Ücretli İş isteyeceğim - 23 Yaş ve Üzeri içindir

6 Ağu 2012
90
0
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Merhaba, 23 yaş ve üzeri dememin sebebi belli bir iş ciddiyetine sahip olmalarıdır.
İş tanımı:
siber güvenlik blogum için video içerik oluşturmalarını istiyorum. Port Swigger lab çözümleri olur, toolların nasıl kullanıldığınının videosu olur, yada benzeri şeylerde olabilir. Ben sizden blog için sıfırdan çekeceğiniz videolu eğitim içerikleri istiyorum
Videodan beklentim:
Kamerada görünmelisiniz
Eğitim videosu tarzında olacağı için gerekli şeyleri açıklamak gerekiyorsa açıklamalısınız.
Videolar 5-10 dakika uzunluğunda olmalı
Mikrofon kalitesi iyi olmalı
23 yaşında ve üzerinde ( iş sorumluluğuna sahip biri olması için )

İstediğiniz Video başı ücreti özelden yazabilirsiniz. İletişim whatsapp üzerinden olacak, whatsapp için alınmış numalarla iletişime geçmeyin lütfen, siber güvenlik blogu yalnızca etik blogdur. Sürekli iş aylarca çalışılacak. Ayda 15 civarı video olursa sevinirim

Rapor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.