Ücretsiz 5TB OneDrive ve Office365 Alma

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Merhaba dostlar, aşşağıdaki adımları izleyerek içerisinde bir çok şey barındıran Microsoft Office 365 Eğitim planına sahip olabilirsiniz.

Adım 1:
Şu siteye gidin: Jaz Mail - jialezi~
Ve bir e-posta adresi oluşturun. Bu site Microsoft Office 365 Eğitim planında çalışan ücretsiz e-posta oluşturur.

Adım 2:
Şu adrese gidin : https://www.microsoft.com/en-us/education/products/office
Oluşturulan e-posta adresini istenen kısıma girin ve sonraki sayfayı da buna göre doldurun.

Aşama 3:
Bilgileri doldurduktan sonra oluşturduğunuz e-posta adresinde bir doğrulama kodu gönderilecek. Bu kodu ilk adımdaki siteden alıp gireceksiniz.

Adım 4:
Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, 5 TB alanlı OneDrive ve Microsoft Office Plan gibi farklı şeylere erişebileceğiniz Office 365 Panosu'na yönlendirileceksiniz.

Not: OneDrive'a erişmeden birkaç güvenlik sorusu ve ikincil eposta istenilecek. Gerekli yerleri doldurun ve ömür boyu sizin olsun :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.