Ücretsiz Discord Nitro nasıl alınır?

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Cevap: (Yardım) Ücretsiz Discord Nitro Alma?

Alamazsınız gibi gözüküyor discordda bazı sunucular çekiliş düzenliyor onlara katılıp kazanabilirsiniz.

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Alamazsınız gibi gözüküyor discordda bazı sunucular çekiliş düzenliyor onlara katılıp kazanabilirsiniz.

Evet fakat onlar sunucularına kişi getirerek çekiliş yapıyorlar uğraşmak istemiyorum o yüzden adam bulmak sıkıntı.

hırsızlık yaparak alabilirsiniz
iyi forumlar :

Dediğiniz yöntemi biliyorum. :=) Fakat hem sıkıntılı hemde 1 discord nitro için değmez. Ve hayatımı yakmak istemiyorum :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eronmay

Moderasyon Ekibi Direktörü
18 Tem 2016
4,293
1,069
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba, bir kaç site var idi adını tam hatırlamıyorum. Sizlere anket veriyorlar ve cevaplıyorsunuz. Bunun karşılığında'da size nitro veriyorlar.
Sitenin isimini hatırlamadığım için bir kaç araştırma yapıp öğrenebilirsiniz.

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Merhaba, bir kaç site var idi adını tam hatırlamıyorum. Sizlere anket veriyorlar ve cevaplıyorsunuz. Bunun karşılığında'da size nitro veriyorlar.
Sitenin isimini hatırlamadığım için bir kaç araştırma yapıp öğrenebilirsiniz.

Biraz araştırdım fakat benim girdiklerim telefon numrası istiyor girince büyük ihtimalle para çekicek. Size zahmet sitenin ismini bulsanız da özelden atsanız lütfen haftalardır araştırıyorum :D

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Dostum ücretsiz alman ancak yasa dışı işlerle olur isim vermiyorum yasak fakat iphone olan veya ipad olan kişilere yasa dışı cc sağlarsan onlar geçer ve payını verirler ama risk taşımakta sanal makine ve bir çok önlem alman yararına :)

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,703
571
Dostum ücretsiz alman ancak yasa dışı işlerle olur isim vermiyorum yasak fakat iphone olan veya ipad olan kişilere yasa dışı cc sağlarsan onlar geçer ve payını verirler ama risk taşımakta sanal makine ve bir çok önlem alman yararına :)

iphone metod fix yedi artık eskiye karıştı

Moderatör tarafında düzenlendi:

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Bakabileceğiniz Konular​
https://www.turkhackteam.org/node-js/1826792-discord-nitro-avatar-bedava.html

Bakabileceğiniz Videolar​
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=itGdwwxqwIE&feature=emb_title[/ame]

Dipnot​
Karşılıksız bedava alamazsın. İnvite ile alanlar var ama her yere güvenme.​
Mantık sudur örneğin discord nitro 20 TL diyelim sen kanala 25 TL.lik kişi getiriyorsun o sana discord nitro veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.