Ücretsiz Domain ve Hosting Almak ! [rf.gd]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emolimtht

Üye
8 Haz 2016
91
0
AY'DAN
İnfinityFree ile Ücretsiz Domain Almak [www.siteniz.rf.gd]

Merhaba Arkadaşlar Kısa ve Öz Olarak Hemen Konuya Geçeceğim

1.Adım ; Aşağıda vermiş olduğum linke tıklayıp bu ekrandan "Register Now" yazısına tıklayın.
8YBjd1.jpg

p0ykda.png

2.Adım ; Bu ekrana geldikten sonra gerekli bilgileri doldurup kayıt olun.
EPojyg.jpg

p0ykda.png

3.Adım ; Bu Aktivasyon Ekranı geldikten sonra gelen kutunuzdan hesabı aktifleştirin.
nOn4lB.jpg

p0ykda.png

4.Adım ; Aktifleştirdikten sonra gelen sayfdan 'New Account" yazısına tıklayın.
jyZdg9.jpg

p0ykda.png

5.Adım ; Gelen sayfaya istediğiniz alan adını yazıp "Check" tuşuna tıklayın.
76zj1a.jpg

p0ykda.png

6.Adım ; Bastıktan sonra gelen sayfada sitenizin ismi ve şifresini yazın.
RnMjNo.jpg

p0ykda.png

7.Adım ; Bu ekran ise herşeyin tamamlandığını söylemektedir, bundan sonra gerisi sizin...
nOn4oa.jpg

p0ykda.png

Sizin Sorularınız ;
SORU ; Acaba FTP şifrem neydi, nereden bulurum
Cevap ; 6.Adımda şifrenizi ne koyduysanız FTP şifreniz odur.

SORU; Acaba FTP KULL. ADI'M neydi, nereden bulurum
Cevap ; Hesabınıza giriş yaptığınızda size gösterir.[epizy_xxxxxxxx] gibi birşey ..

Hayırlı Olsun

↓『ʈεʂεκκʋɽ』↓
post_thanks.gif

Son düzenleme:

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Eğer deneme projeleriniz var ise bu yöntemle deneyebilirsiniz ama ciddi bir proje içerisindeyseniz bu tür ücretsiz sunucuları tavsiye etmem bir süre sonra sıkıntı çıkarabiliyorlar

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K

medusatht

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
314
0
İstanbul
Arkadaşlar infinity berbat bir şirket sürekli suspend yiyor ve site zararlı gösteriliyor kullanmanızı tavsiye etmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.