Ücretsiz Şifresiz Bot Basma

24 Eki 2015
222
0
Turkey
Beyler cümleten selamın aleyküm
Konuda belirttiğim gibi instagram da işletme sayfam var ve bu hesaba para dökmeden şifre istenme durumu olmadan ücretsiz bot basmak istiyorum. Rakam olarak 1000 falan max takipçi istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek bildiğiniz site varmı ?

evranz

Yeni üye
6 Eyl 2022
5
0
Sana tavsiyem satıcı magaza hesabına bot,panel vs takipçi satın alımı yapma, instagramın algoritmasında bot olarak görünür seni keşfete de çıkarmaz, böylelikle potansiyel müşterine de ulaşamazsın,

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
1
80
Deep Web
Konuda belirttiğim gibi instagram da işletme sayfam var ve bu hesaba para dökmeden şifre istenme durumu olmadan ücretsiz bot basmak istiyorum. Rakam olarak 1000 falan max takipçi istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek bildiğiniz site varmı ?
Kanka bazı takipçi satan siteler var 1.5tl ye 1k bot bence uzun uzun uğraşmak yerine 1.5tl verip rahat edebilirsin

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,323
120
4,794
Hem para vermeden hem de şifre yapamazsın.
Şifresiz olanlar havuz mantığı ile çalışır çünkü, sen ona o sana böyle gider gelir.
Ekstra olarak ücretsiz olanlar senin keşfetini vs. etkileyecektir ve başkalarının önüne çıkma ihtimalin azalacaktır.

Bu arada paralı olanlarda öyle çok pahalı değil.
Sonuçta işletme hesabın olduğunu ve oradan para kazanacağını varsayarsak, 300-500 çok değildir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.