Ücretsiz Site Kurmak İsteyenler

BLuєćяσwηz

Uzman üye
4 May 2008
1,697
38
TυякHα¢кTєαм
Malesef bu katagorini ücretsiz site yağmasına uğramasından dolayı ücretsiz site servislerini veriyorum lütfen başka konu açıp katagori kirliliği yapmayalım.
Bedava Hazır Site Systemleri (bedava-sitem.com) gibi_
Bedava Sitem
Azbuz - Kendine site yap, blog aç, video yükle, fotoğraf ekle... Arkadaş, sevgili, takım, ne üzerine istersen yaz... (tükçe olduğundan açıklamıyom)

Bedava Blog Servisleri_
www.blogger.com (Kendi gmail inizle açıyosunuz)
Blogcu - Blogcu.com - Ücretsiz Türkçe Blog Servisiwww.sayfam.us
Bedava Forum Servisleri_
FreeForums.org - #1 Free Forum Hosting
Free SMF Forum - Create Free SMF Forum - Bedava Türkçe Forum Servisi - SMF Multi Hosting - Multi Simple Machines Forum Hosting Site, Türkiyenin tek smf forum hizmeti veren web sitesi
www.forumlari.net
#1 Free Forum Hosting - Forumer
Free Forum World - Fastest Growing Free Forum & Message Board Community!
phpBB • Creating Communities Worldwide
Bedava Ftp Destekli hostlar_
Free Hosting, Paid Hosting, Reseller Services & VPS Servers : Byet Internet
Most Endorsed FREE Website Hosting Provider | Free Website Hosting
Free Hostia: domain hosting and web hosting service
Kostenloser Webspace & Fotos | Funpic.de
WebHattına Özel FreeHosting
www.host-tr.ch

s1.gif
Açıklama : Neden az demeyin bunlar en yararlı ve en işinizi görücek olanları seçtim.Diğerleri bunlardan daha kötü ve siteniz kalıcı olmaz.Diğer bu tarz konular silincek.

By_V!®ü$

Yeni üye
13 Ara 2008
3
0
Arkadasım cok guzel bır paylasım saol...
Ama ben flatcast da bır radyo sıtesı acmak ıstıorum yardım edersen sevınırım...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.