ücretsiz vps + hostıng+com-net-org domaın

bthack

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
254
0
İban Gerçek nerden buldun bu banka hesabını millet taklaya gelicek sonu kötü bu işin beyler

IBAN Stadtsparkasse Versmold BANKASI versmold/ALMANYA ya aittir :)

Son düzenleme:

memoly54

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
320
0
Amsterdam
Eyvallah siteyi açtım fakat ftp bilgileri dogru olmasına ragmen ftp ye girmiyor filezilladan şifre filan kabul ediyor fakat en sonunda incorrect hatası veriyor bi türlü giremedim varmı bir yöntemi yoksa sadece almanyadaki bilgisayarlardan filanmı giriyor ?

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Adamın günahına girmeyin (IBAN Kodu bir insanın , tanımıyoruz :D )
1 domain aldım bıraktım günah diye :D 2 hafta önce. artık alınmıyo galiba host falan

dj-karakabus

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
307
1
Arkadaşlar 200 yakın domain host ladım ftpye rahatça giriş yapabiliyorum :))
turkhackteam.eu
turkhackteam.de
bunlar örnekleri :))

1sky

Yeni üye
12 Eki 2015
3
0

Evet Beyler ilk öncelikle bu https://www.strato.de/ siteye giriyoruz.
Daha sonra alttaki resimde görenünen vps ve domain bölümü var ben domain seçtim hangisi seçtiğiniz önemli değil daha sonradan tekrar aynı hesaptan sipariş verebilirsiniz.

1wpZWh.jpg

2. olarak maviyi seçin daha iyi çünkü

2.jpg

Burada ise domain ismimizi yazıyoruz ilk başa eğer com haricinde istiyorsanız "Klasikker" 'i seçip oradan net org seçebilirsiniz.
Domain ismimizi yazdıktan sonra Prüfen diyoruz.
altta domain boşsa alışveriş sepetine tıklıyoruz ve Weither ohne domain diyoruz

3.jpg

Böyle bir şey çıkarsa Nein diyip geçin

4.jpg

Alta inip Weiter diyin.

5.jpg

İşte burası önemli burayı http://fake-it.info/ veya Generate a Random Name - Male, German, Germany - Fake Name Generator sitesinden bakarak dolduruyoruz.
Fakat mobilfunknumber'i Receive SMS online - France, Germany, Romania, Spain, United Kingdom, USA, and more ... adresinden almanya bayraklı olan bir numarayı seçiyoruz ÖRN: 4915168704103 numara bu

49 hariç hepsini alın 15168704103 ilk 3 rakamını başına 0 ekleyerek ilk yere diğer kalan numarayı da diğer tarafa kopyalıyoruz Ama sayfayı kapatmayın daha işimiz var

Anlamadığınız yerde google translate iş görür :q

6.jpg

Burayı aynen böyle yazın yanlış yazmamaya dikkat IBAN : DE94478533558408421231

8.jpg

En alta inip ileri yapın.

9.jpg

Evet beyler burda gördüğünüz gibi telefona gelen kodu istiyor aldığımız numaranın sitesi hala açıkta duruyordu bi f5 yapıyoruz.

10.jpg

Burada resimdeki gibi mesaj geliyor ve o kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz.

11.jpg

Besttelung diyoruz.

12.jpg

Burada kaydımız alındı diyor şimdi gmail'imize girelim.

13.jpg

Böyle bir e posta gelmesi lazım linke tıklayıp açıyoruz bir kaç gün bekliyoruz ve yeniden eposta geliyor tekrar linke tıklayıp size kullanıcı numarası ve şifre veriyor daha sonra şifreyi değiştiriyorsunuz girdikten sonra istediğiniz gibi kullanın

14.jpg

ÖRN: Activity Stream - Keezer Team cs:go clanım için böyle bir vb site açtım öylesine istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz
Alan adini hostam nasil bagliyca alan adi ve hostun ns dns ayarlari yok ayri bir panelmi var yoksa

DarqHackers

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
586
0
Didyma
Ben Site Aldım Telefon Onay Email Filan Geldi Teyit Edilmiştir Sitenizle İlgili Bilgiler Size E Posta İle Gönderilecektir Dedi İnşAllah Bi Sorun Çıkmaz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.