umreye gidiyorumm :)

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Selamun aleyküm arkadaşlar , Allah izin verirse umreye gidiyorum. Bildiğiniz üzre orada yapılan dua reddedilmez. Çok istediğiniz birşey varsa not alıcam ve sizin için dua edicem inşallah :)
Hayırlı geceler cümleten :) :) :yaho1

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Hayırlı geceler . allahın izniyle ibadetini yap sağ sağlam dön Gönlünden nasıl istiyorsan öyle et bana her türlüsü hepsi kabuldur zaten :)

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Hayırlı olsun, Allah kabul etsin şahsım adına edebileceğin tek dua var "Ülkemiz için güzel günler ve şehitsiz bir hayat isterim"

Dark-Defender

Kıdemli Üye
17 Nis 2015
3,534
0
Zurich
şey kardeşim benden de dua götürür müsün? anneannem için şifa duası için :) bu arada hayırlı olsun güle güle git güle güle gel

Turkish Blood

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
699
0
Kernel Panic
Ne güzel sizin adınıza sevindim İnşallah hayırlısıyla gidip gelirsiniz yolunuz açık olsun :) Bir de ben hep Solo Türk yan komşumuz çıksın diye dua ediyorum siz de benim için edermisiniz :) şaka bir yana Allah hepimize nasip etsin

Saygılarımla Turkish Blood

eikanos

Üye
7 Ocak 2016
247
0
Türkmen Dağı
Ne güzel sizin adınıza sevindim İnşallah hayırlısıyla gidip gelirsiniz yolunuz açık olsun :) Bir de ben hep Solo Türk yan komşumuz çıksın diye dua ediyorum siz de benim için edermisiniz :) şaka bir yana Allah hepimize nasip etsin

Saygılarımla Turkish Blood

Çok teşekkür ederim :) inşallah size de nasib olur :)
bu arada solo Türk'ün biz yanındayız yetmez mi :RpS_thumbsup:

Turkish Blood

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
699
0
Kernel Panic
Çok teşekkür ederim :) inşallah size de nasib olur :)
bu arada solo Türk'ün biz yanındayız yetmez mi :RpS_thumbsup:

İnşallah nasip olur birde eğer Solo Türk yan komşumuz çıkarsa peşini bırakmam o nereye giderse bende giderim bildiklerini bana öğretmesi için arkasından ayrılmam :) sizlerin varlığı bir tek Solo Türk'e değil hepimize yetiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.