Url yönlendirme

Titan Rain

Üye
9 Nis 2016
217
0
Merhaba Arkadaşlar aynı agda kişileri nasıl url yönlerdirmesi yapabilirm mesala tht.com girecemeyecek çalışcak ben mesale titan.com yönlendirme yapıcak ne yaparsa yapsın titan.com gitsi istiyorum sadece android cihazla giriş yapacak yönlendirme için kali ve windows nasıl olacak android de olur ama nasıl yaparım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Titan Rain

Üye
9 Nis 2016
217
0
öyle birşey yok diyenler için mac duvarında böyle bir sistem mevcuttu fakat modem cihazlarımız sürekli yenilendiği için bu sistem daha da karmaşık bir hale geldi kendi adıma konuşuyorum eskiden biliyordum ne yaparsam yapayım olmuyor artık

işte eskiden oluyordu ben resimleri filan değiştiriyordum mesale google açıyordu google resmi değilde benim yönlendirdiğim resim geliyordu google de görsellerde benim yönlendirdiğimden başka birsey yoktu yapıyordum ama olmuyor artık ne olduguysa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.