usb açılmama yardım et hediyeyi kap.

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
Arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ama değil türkiyede dünyada kimsenin bilmediği su gibi sitelerin düştüğü wp dorklar bende. Aynı sorunla 2. konum ama burda biraz rüşvet teklif edeyim dedim :)

Hacki bırakmama rağmen arada yaparım, hani hergün hack yapsam nerelere varırım ama sıkıldım zaten 20 bine yakın bi kaydım var ben pr kasıyorum olay burda.

aşağıdaki kısa videoyu izleyin sorunu çözen arkadaşa dork verecem kimsede olmayan ve tıkır tıkır sitelerin düştüğü hatta yeter lan hacki bırakıyorum dedirtecek kadar güçlü dorklarım var hediye edeceğim. Ben dorku yine yaratırım sorun değil usb yi kurtarmam gerek içinde 4 yıllık arşivim var.

video: kısacık bir video örneği
usb biçimlendirememe - YouTube

Not: usb bilgisayarım sağ tık vesaire yerlerindende biçimlendirme yapmıyor, önceliğimiz biçimlendirme yapmadan usb yi açmak 2. seçeneğimiz biçimlendirme yapmak. Söz verdiğim dorklar usb nin içinde bunuda belirteyim. Dork umrumda değil 1 ayda 20 bin yaparsınız dorklarla bana usb nin içi lazım :(
Hanım usb nin ucunda siyah bi nokta var diye pislik sanıp ıslak bezle silmiş sonrası bu video arkadaşlar.

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
Linux'ün Slax işletim sistemiyle bir ihtimal açılabilir gibi duruyor...
aklıma gelen diğer yöntem iste büyük ihtimal işe yaramaz ama aygıt yöneticisinden hızlı ve performans ayarını değiştirmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.