Usb Bellek Görmüyor Çalışmıyor

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0
Herkese Merhaba,

USB belleği yeni aldım(32 GB Toshiba), içine bütün belgelerimi, dosyalarımı, fotoğraflarımı attım.

USB Belleği 3.kullanışımda taktım ve fotoğraflarıma bakarken bir anda dondu USB belleğin içinden beni attı.

Sorun şu takıyorum ;

USB belleği takıyorum, takıldıktan sonra sesini duyuyorum.
USB belleği aygıt yöneticisinde görebiliyorum
Disk yönetiminde boş bir şekilde görebiliyorum
Bilgisayarımda göremiyorum
İnanın fiyatı flaşı hiç önemli değil yedeği olmayan dosyalarım fotoğraflarım içinde kaldı sıfırlama yoluna gitmeden içinde ki dosyaları nasıl kurtarırız yardımcı olursanız sevinirim. İçinde sadece fotoğraflarım vardı.)

Denediğim ve işe yaramayan çözümler ;

Farklı bir port girişi denedim // Çözülmedi
Farklı bir bilgisayar denedim // Çözülmedi
Sürücü ismini değiştirdim //Çözülmedi
Dosyayı disk yönetiminden açmaya çalıştım // Açılmadı
Kısaca bunları denedim ilk amacım diski sıfırlamak temizlemek veya biçimlendirmek değil!

İlk amacım dosyaları kurtarmak yardımlarınızı bekliyorum aklınıza gelen tüm fikirleri söyleyin lütfen.

EK olarak tüm resimler:

resim 1:

resim 2:

resim 3:

resim 4:

Moderatör tarafında düzenlendi:

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe
Cevap: Usb Bellek Görmüyor Çalışmıyor Yardım

Bilgisayar usb'nizi sanırım bir cihaz olarak görüyor farklı bilgisayarlarda deneyin usb aynı hatayı verecekmi ?

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0

Bilgisayar usb'nizi sanırım bir cihaz olarak görüyor farklı bilgisayarlarda deneyin usb aynı hatayı verecekmi ?

Denediğim ve işe yaramayan çözümler ;

Farklı bir port girişi denedim // Çözülmedi
Farklı bir bilgisayar denedim // Çözülmedi
Sürücü ismini değiştirdim //Çözülmedi
Dosyayı disk yönetiminden açmaya çalıştım // Açılmadı

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe

Hocam USB teknik arza vermiştir.Hasarlı USB veri kurtarma filan yazın ücretli programlar var onların ücretsiz hali işinize yarayacaktır.İyi Forumlar :)

20 Ocak 2019
185
1
32

tahminimce flashınız yandığı için görünmüyor. Eğer flash ı yeni aldıysanız aldığınız yere götürün.yenisini isteyin. aklıma başka bir şey gelmiyor.

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0
tahminimce flashınız yandığı için görünmüyor. Eğer flash ı yeni aldıysanız aldığınız yere götürün.yenisini isteyin. aklıma başka bir şey gelmiyor.

Hocam, yandıysa da bu verileri almam lazım mümkün hangi yolu varsa, Siparişi internetten verdim. Geri vermem mesele değil ben verileri kurtarma peşindeyim

Hocam USB teknik arza vermiştir.Hasarlı USB veri kurtarma filan yazın ücretli programlar var onların ücretsiz hali işinize yarayacaktır.İyi Forumlar :)

Deneyeceğim teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.