Usb Bellek İle Hedef Pc Bilgilerini Çekme//(Co Admir Farkıyla)//

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8

USB Stealer ile Webbrowser 'a Kayıtlı Olan Tüm Kullanıcı
Adlarını ve Şifrelerini Ele Geçirebilirsiniz.
Her zaman Bilgisayara Uazaktan Müdahale edecek değiliz elimize fırsat geçtiyse 1 dk dan daha kısa sürede USB miz yanımızda olduğu sürece Şifreleri ele geçirebiliriz.
Hatta Kurbanla yan yana otururken ve Kurban bizi izlerken o daha hiçbir şey anlamadan
Usb Stealerimizi Kullanabiliriz.
USB nizi Takıp ilk iş olarak Daha hızlı çalışması için USB Hızlandırmayı kullanalım diyerek
USB Hızlandır.exe 'yi Çalıştırırız

En Son Yazıcak olan "Hizlandirma islemi icin bir tusa basin / Program Sona Erecektir" yazısından sonra Herhangi Bir Tuşa Basarsanız USB 'nizde log.txt Şeklinde içerisinde
Şifrelerin olduğu Dosyamız Oluşacaktır.

<--- Desteklediği Tarayıcılar --->
Opera
Firefox
Google Chrome
İnternet Explorer

USB Stealer Bat Komutları ile Yazılmıştır Ancak .bat şeklindeki çıktı inandırıcı olmadığı için .exe olarak antivirüslere yakalanmayacak ve otomatik yönetici izni gerektirecek şekilde
özel olarak derlenmiştir.

İndirmek İçin Tıkla

Virüs Total

Alıntıdır.

Sizden Gelen SSler

Son düzenleme:

ntsgadava1

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
561
0
bu çok eskı bır yontem ılk zamanlar cok yapıyodum kesın sonuc verır faydasını cok gordum bılmıyenler ıcın guzel paylaşım :)

tofasysn

Üye
1 Kas 2014
125
0
ANKARA
peki kardeşim bunu sadece bu site içinmi yapabiliyoruz ben usb yi takınca bütün şifrelerini almak istiyorum o nasıl olacak bi bilgin varmı

'Black-ProFix

Uzman üye
31 Ara 2014
1,003
0
-

USB Stealer ile Webbrowser 'a Kayıtlı Olan Tüm Kullanıcı
Adlarını ve Şifrelerini Ele Geçirebilirsiniz.
Her zaman Bilgisayara Uazaktan Müdahale edecek değiliz elimize fırsat geçtiyse 1 dk dan daha kısa sürede USB miz yanımızda olduğu sürece Şifreleri ele geçirebiliriz.
Hatta Kurbanla yan yana otururken ve Kurban bizi izlerken o daha hiçbir şey anlamadan
Usb Stealerimizi Kullanabiliriz.
USB nizi Takıp ilk iş olarak Daha hızlı çalışması için USB Hızlandırmayı kullanalım diyerek
USB Hızlandır.exe 'yi Çalıştırırız

En Son Yazıcak olan "Hizlandirma islemi icin bir tusa basin / Program Sona Erecektir" yazısından sonra Herhangi Bir Tuşa Basarsanız USB 'nizde log.txt Şeklinde içerisinde
Şifrelerin olduğu Dosyamız Oluşacaktır.

<--- Desteklediği Tarayıcılar --->
Opera
Firefox
Google Chrome
İnternet Explorer

USB Stealer Bat Komutları ile Yazılmıştır Ancak .bat şeklindeki çıktı inandırıcı olmadığı için .exe olarak antivirüslere yakalanmayacak ve otomatik yönetici izni gerektirecek şekilde
özel olarak derlenmiştir.

İndirmek İçin Tıkla

Virüs Total

Alıntıdır.

hmm şimdi anladım kardeş :)

Abim detaylı anlatmış zaten google chrome,firefox,opera,internet explorer bunlardan rahatça şifreleri çekebilir :) kolay gelsin :)

tofasysn

Üye
1 Kas 2014
125
0
ANKARA
yyaa içindeki webrowser diye dosya ondada virüs oldugu için pcmdeki antivirüs onu hemen temizliyo ve dosya kayboluyo onu nasıl hallaedecez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.