Usb hidden copier

magic44

Üye
1 Kas 2012
70
0
Erzincan
Öncelikle merhaba arkadaşlar

Bayağıdır araştırdım lakin pek anlamadığım için en iyisi hangisidir en doğrusu hangisidir bulamadım usb hidden copier ne olduğunuda sadece usb'yi taktığın zaman veri çeken birşey diye gözümde canlandırıyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek varmıdır böyle birşey bulabilirmiyim

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Öncelikle merhaba arkadaşlar

Bayağıdır araştırdım lakin pek anlamadığım için en iyisi hangisidir en doğrusu hangisidir bulamadım usb hidden copier ne olduğunuda sadece usb'yi taktığın zaman veri çeken birşey diye gözümde canlandırıyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek varmıdır böyle birşey bulabilirmiyim

Merhaba usb yi taktığınızda usb mi veri çeksin yoksa usb deki verileri pc mi çeksin ?

Bakın şöyle bi konu mevcut : http://www.turkhackteam.org/turkhac...lan-usb-deki-verileri-gizlice-kopyalayin.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.