USB İle Format Atmak!

11 Tem 2015
79
0
Turan
Selamün Aleyküm

Arkadaşlar Bu Format Konuları Baya Uzadı Farkındayım Bu Konuyu Açtığım İçin Özür Dilerim..

Arkadaşlar Benim Bi Laptop Var Yanlız Sistem Berbat.Laptop Da DWD rom Da Yok(tam telafuzu bu olması lazım) Ben Usb Aldım Xp Yi İndirdim Yanlız Bunu USB Ye Yazamıyorum Usb 6 Gb.Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar.
4bMEM0

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Selamün Aleyküm

Arkadaşlar Bu Format Konuları Baya Uzadı Farkındayım Bu Konuyu Açtığım İçin Özür Dilerim..

Arkadaşlar Benim Bi Laptop Var Yanlız Sistem Berbat.Laptop Da DWD rom Da Yok(tam telafuzu bu olması lazım) Ben Usb Aldım Xp Yi İndirdim Yanlız Bunu USB Ye Yazamıyorum Usb 6 Gb.Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar.
4bMEM0

Hocam ilk başta hp usb format aracını indir.

HP USB Disk Storage Format Tool İndir - USB Bellek Biçimlendirme Programı - Gezginler

Güzel bir format at usb ye.

Daha sonra windows 7 download tool programını indir.

https://www.microsoft.com/en-us/download/windows-usb-dvd-download-tool
(xp yi destekliyor .)

Bu program kullanarak hallet işini :RpS_thumbsup:

11 Tem 2015
79
0
Turan

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Kardeş ISO dosyası Hatalı Diyor Ama Sağlam Onu Halledebilirmiyiz

Hocam sağlam olduğuna eminmisin ?
Eğer emin değilsen tekrar indir ve orjinal iso indir oynama yapılmamış yok eminsen

http://rufus.akeo.ie/downloads/rufus_v1.4.2.exe

Bu program ile yaz kullanımı:

ALINTI..........................................................................................

1. USB belleği bilgisayarınıza takın
  2. indirdiğiniz Rufus dosyasını iki kere tıklayın.
    rufus_zps0a8120b9.png
  3. Rufus programını yukarıdaki gibi yapılandırın. Açılış Diski oluşturma Yöntemi seçili olmalı.
  4. FREE DOS yazan bölümün yanındaki CD simgesini tıklayarak ISO dosyasını seçin.
  5. Başlatı'ı tıklayın.
.........................................................................................................................

11 Tem 2015
79
0
Turan

Hocam sağlam olduğuna eminmisin ?
Eğer emin değilsen tekrar indir ve orjinal iso indir oynama yapılmamış yok eminsen

http://rufus.akeo.ie/downloads/rufus_v1.4.2.exe

Bu program ile yaz kullanımı:

ALINTI..........................................................................................

1. USB belleği bilgisayarınıza takın
  2. indirdiğiniz Rufus dosyasını iki kere tıklayın.
    rufus_zps0a8120b9.png
  3. Rufus programını yukarıdaki gibi yapılandırın. Açılış Diski oluşturma Yöntemi seçili olmalı.
  4. FREE DOS yazan bölümün yanındaki CD simgesini tıklayarak ISO dosyasını seçin.
  5. Başlatı'ı tıklayın.
.........................................................................................................................

Kardeş Setup.exe

Filsystemfejl(-1073741502) hatası diyor bi el at

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.