usb ile sifre calma videolu anlatim

fukoso

Üye
7 Eyl 2008
91
0
arkadaşım bu takıyosunda kaydetmiyo o an açıp bakman gerekiyo... nasıl otomatikman kaydedicek??

hackedbysilent

Yeni üye
25 Ağu 2011
10
0
dökümanda anlatılan : Usb bellek ile usb’nizi taktığınız pc’nin kayıtlı şifrelerini (msn,firefox,google chrome vs.) almaya yarayan bir dökümandır.

alıntıdır ama kendim denedim fazla işe yaramaz ne işinizi görürü önbellege alınmış şifreleri calaar sadece ama her hacker elinde bulunması gerekenlerdende degebilirim

umarım işinize yarar. :jeerat

hotfile.com: 1-clıck dateihoster: Th3 - usb şifre çalma.rar

w£$l£y

programda virüs var

metinilekadir42

Yeni üye
3 Eyl 2011
10
0
ya virüs yok dmi bu siteden aldıgım bütün programlardan virüs cıktı bna bi virüs olmadıgına dair belge koyarmısın koyarsan cok memnun olurum

RedLed

Yeni üye
2 Eyl 2011
2
0
Dökümanda Anlatılan : USB Bellek İle USB’nizi Taktığınız PC’nin Kayıtlı Şifrelerini (Msn,Firefox,Google Chrome Vs.) Almaya Yarayan Bir Dökümandır.

alıntıdır ama kendim denedim fazla işe yaramaz ne işinizi görürü önbellege alınmış şifreleri calaar sadece
ama her hacker elinde bulunması gerekenlerdende degebilirim

Umarım İşinize Yarar. :jeerat

Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: TH3 - USB Şifre Çalma.rar[/url

Çoooooook teşekkürler 3 Truva atı 2 casus yazıLım var bu bi Şaka oLmalı genelde böle dosyalarda olmaz :diablo:diablo:diablo:diablo

banabinickbul

Yeni üye
11 Eyl 2011
19
0
denedim sadece msnde işe yaradı ,Firefox,Google Chrome ve diğerinde işe yaramadı ?
ama yinede güzel bi proğram tşk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.