USB Okumama Sorunu

1 Mar 2012
189
0
Meraba iyi akşamlar, ben win7 kullanıyorum ve Sandisk 16gb lık flash belleğim var. Sorunum şu; flashımı başka bir bilgisayara takıyorum sorunsuz okuyor çalışıyor, başka bir flashı kendi bilgisayarıma takıyorum sorunsuz çalışıyor, fakat kendi flashımı kendi bilgisayarım görmüyor okumuyor. Flashta veya bilgisayarın usb sinde sorun olsa diğer şekilde de okumaz. Usb driverlarını sildim tekrar kurdum fakat yine olmadı. Flashımı taktığım zaman dıt sesi geliyor bilgisayarıma simgesi geliyor ama okumuyor açılmıyor takılıp kalıyor. Driverları sildim güncelledim fakat yine aynı, bilgisayarı açıp kapatıyorum yine aynı, farklı girişe takıyorum yine aynı, sürücü harfini değiştirdim yine aynı, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

musti14521

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
404
0
izmir
kardeşim usb tak ve windows upadate çalıştır olmadı driver booster 2 yükle tarat driver bozuk oluyor bazen yada sandisk için sitesinde driver olması lazım diye biliyorum bunu dene

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Bende de bir aralar oluyordu. Usb giriş yerinde sorun olabilir. Uyespi alabilirsin. Teknoloji mağzalarında satılır. Onun bir girişi var onu normal pc nin usb girişine takarsın sağlam olan bir yerine. Veya kasanın arkasında ki 4 yerden birine. Uyespi'nin de 4 tane girişi olur, 3 olur farklı farklı var işine yarar yani. :) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.