USB Otomatik Çalıştırma İçin Yardım

27 Haz 2016
192
0
USB deki taktığım an çalışmasını istediğim dosya direk çalışmaya başlıyor lakin dosyanın işini yapması için herhangi bi tuşa basmam gerekiyor ve bunu bilgisayara dokunmadan yapmak istiyorum kısaca Usb yi taktığım gibi dosya açılıcak ve herhangi bi tuşa basmam gerekince otomatik basıcak bende çekicem usb yi bunu yapmak mümkün mü acaba?

27 Haz 2016
192
0
Hayır ama usb yi takınca program otomatik çalışıyor sadece ekstra olarak klavyeden herhangi bir tuşa basmamı istiyo ben onuda nasıl otomatiğe alabilirim onu bilmiyorum.

Eldrithc

Üye
7 Tem 2014
131
0
Kafamda bir fikir var ama yolu uzatmış olabilirim. Program yaz kendin. Yazdığın program usb deki program çalışınca oluşan proceess i takip edip waiting e düştüğü zaman keybd_event fonk u ile bir tuşa basmış gibi davranmasını sağlayabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.