USB uygun powershell yazabilen var mi ?

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Merhaba rubber ducky icin win 10 ve win 7 uyumlu sanirim ozelliklede win7 tarzi eski isletim sistemi kullanan pc icin powershell gerekiyor kodlamayi yapabilecek olan biri var mi ?

ozelliklede tarayici uzerinden bilgi sistemleri sayfasi user ve pass cekebilecek bir shell kodlamasi ariyorum konuyu zaten anlayan tecrubesi olan bilgisi olan arkadaslar konu icinden yada ozel mesaj yoluyla bana donus yapsin lutfen

iyilik edene iyilik guzellik yapana her turlu guzellik yapacagimi belirtmek isterim :)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstad uzun iş... Zaten rubber ducky örneklerine baktığımızda eleman bu tip işleri powershell'e yaptırmıyor, bazılarını yaptıramaz da.. Mesela chrome'un şifreler sqlite veritabanında, microsoft'un standart sqlite component'ı yok. O da ne yapıyor, belirli bir adresten eleman dosyayı indirip çalıştırıyor.

Ancak öyle yaptırırsın.

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Üstad uzun iş... Zaten rubber ducky örneklerine baktığımızda eleman bu tip işleri powershell'e yaptırmıyor, bazılarını yaptıramaz da.. Mesela chrome'un şifreler sqlite veritabanında, microsoft'un standart sqlite component'ı yok. O da ne yapıyor, belirli bir adresten eleman dosyayı indirip çalıştırıyor.

Ancak öyle yaptırırsın.

eyvallah dostum ama soyle bir sikinti var ki onu asamadigim icin bizzat yapalim fikriyle geldim

sorun su ki her turlu chrome internet exp vs tarayicidir maildir user id ve pass cekicek kodlamalar var elimde ama hic bir sekilde rubber ducky de calistiramiyorum rubber ducky anakartli cikartilabilen micro sd hafiza karti olan bir rubber ducky ev yapimida deil

hic bir sekilde basarili bi sekilde istedigim sonucu alamiyorum senin de dedigin gibi hazir indirdigim kodlamayi atiyorum icine asla usb nin hafizaya txt olarak kaydetmiyor kendi pc imde denedim tonla kodlanmis shelleri ama nafile

var midir bunun cozumu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.