USB Wireless Adaptor

Redmama

Uzman üye
24 Haz 2016
1,624
2
Desteği var hangi wifi şifre kırma programını kullanıyorsunuz? Sanıyorsam VMWare üzerinden çalıştırıyorsunuz ve wifi adaptörünü algılamıyor.

calem2

Üye
24 Haz 2010
103
0
Tabiki aircrack programlarını kullanıyorum bende TP-Link TL-WN722N*var ama sinyal seviyesini yeterli bulmuyorum o yüzden alternatiflerine bakıyorum . Bu yazmış olduğum usb wireless adaptörü Asus USB-N14 802.11n 300Mbps 2x 5dbi asus'a yazdim ve injection desteği olmadığını belirttiler fakat sen var diyosun Redmama. Direk usb üzerindem boot ediyorum sanal sürücüye bi alışamadım.

Son düzenleme:

calem2

Üye
24 Haz 2010
103
0
Linseti biliyorum wifislaxte bulunan bir script ve ayrica onun kali versiyonuda var fluxion bunlari biliyorum fakat bu script icin guclu bir usb wireless adaptor lazim. Bende TP-Link TL-WN722N*var ama sinyal seviyesini yeterli bulmuyorum o yüzden alternatiflerine bakıyorum. Karayel bana o soyledigin adaptorun tplink tl wn722N den iyi cektigini mi soyluyosun neye dayanarak . Iyi cekmesini ne sagliyor tam olarak gucu mu kac wat oldugu yokda dbi mi yoksa hiz mi mbs ?

karayelll

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
536
0
TARSUS
Linseti biliyorum wifislaxte bulunan bir script ve ayrica onun kali versiyonuda var fluxion bunlari biliyorum fakat bu script icin guclu bir usb wireless adaptor lazim. Bende TP-Link TL-WN722N*var ama sinyal seviyesini yeterli bulmuyorum o yüzden alternatiflerine bakıyorum. Karayel bana o soyledigin adaptorun tplink tl wn722N den iyi cektigini mi soyluyosun neye dayanarak . Iyi cekmesini ne sagliyor tam olarak gucu mu kac wat oldugu yokda dbi mi yoksa hiz mi mbs ?

Hangi yontemle kiricaksin onu soyle ozelle gel soyle ama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.