Uygun Fiyata Hosting VE bedava .com .org .net .team .info Domain // yusufblc1

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0

merhabalar herkese iyi forumlar sizlere .com bedava domaın alma yontemini gosteregim

site linki

https://www.regxa.com/?utm_source=turklergeliyor&utm_medium=banner

oncelikle size verdıgım linke gidiniz
ve ordaki get started tuşuna basınız..
.

gelen yerde sıze üç secenek suncak siz ordan istedinizi secin uygun sectiginiz hostıng paketlerınde hangi domainin bedava oldugunu gösteriyor( cloud hostıng ıcın gecerlıdır sadece bedava domaınler)

bir domaın secıyoruz kendimize
bu sayfada alt kısımlarda yazıyor hangı domaınlerın bedava oldugu
alan adınızı sectıkten sonra assıya ınıp devam et butonuna basınız

gelen kısımde ozel ıp adresı ıstıyormusunuz dıye soruyor hayır olarak kalsın devam edın
sagda contunıe tusu var

yenı gelen sayfada ıse dns ve kımlık koruması eklentılerı var bedava oldugu ıcın onaylayın ve devam et butonuna basınız

burda gelen kısma turkler ıcın hazırlanmıs özel promosyon kodu vardır %10 luk ındıırm yapıyor promosyon kodu '' turklergeliyor ''
chechout dıyıp devam edınız

gelen sayfaya bılgılerınızı gırerek gırıs yapınız.(genarator acarak baska bılgıler de gırebılırsınız)

ve bır kac saat ıcınde domaın ve hostıngınız onaylanır hayırlı olsun :)

arkadaslar bana sadece uygun fıyata hostıng lazım dıyenlerdenısenız eger kı paylasımlı hostıng alabılırısnız '' turklergeliyor '' promosyon kodu burdada gecerlıdır

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lHYEhD-zy0A[/ame] (yapılıs videosu)

hayırlı olsun sımdıden
bır tesekkuru cok gormeyın :)

Son düzenleme:

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Deneyen var mı bedavasını, 9 dolarlık şeyi seçip bedavaya alıyoruz... Bu devir de bedavaya günah vermiyorlar pek

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
Deneyen var mı bedavasını, 9 dolarlık şeyi seçip bedavaya alıyoruz... Bu devir de bedavaya günah vermiyorlar pek

merhaba dostum suanda ben kullanıyorum ve cok guzel sekılde devam edıyor web sıtemde suanlık sıkıntı yok ve ayrıca fake scrıptlere de destek verıyor

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
tesekkkuerler memory umarım faydalı olur hostıng ve domaını bır aydır kullanıyorum ben suanda hıcbır sıkıntı yok on numara

Vortex23

Üye
27 Ocak 2019
79
2
81 Vilayet
başkan bende hosting ve domain var ama ne yapacağıma karar veremedim :D Site kurmamda yardımcı olacaklar varsa mesaj atabilir.

yusufblc1

Katılımcı Üye
3 Nis 2019
540
0
atayım dostum da atmadan once hangı tur sıte kurmak ıstedıgını ve kendını basarılı buldugun bır alanı yazarsan tavsıyelerı ona gore veırırm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.