Uyku Problemi Hk.

demetra

Üye
20 Eyl 2015
59
1
Merhaba arkadaşlar benim ciddi bir şekilde uyku problemim var 2 sene üst üste sınıfta kaldım ve açıköğretim okumak zorunda kaldım ne yaparsam yapayım sabah 8-9-10 'da uyanamıyorum tahlil falan yaptırdım birşeyim çıkmadı sebebi ne olabilir yada önerileriniz varmı sabah uyanabilmek için?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
bendede uykusuzluk vardı. melisa ve sarı kantron cayı demleyip içiyorum hamdolsun iyi geliyor.

birde tavsiyem yatağa girince sık sık dönmeyin.

Bir doktor tavsiyesi iyi olucaktır.

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
Merhaba arkadaşlar benim ciddi bir şekilde uyku problemim var 2 sene üst üste sınıfta kaldım ve açıköğretim okumak zorunda kaldım ne yaparsam yapayım sabah 8-9-10 'da uyanamıyorum tahlil falan yaptırdım birşeyim çıkmadı sebebi ne olabilir yada önerileriniz varmı sabah uyanabilmek için?

Sebebi Çok Kardeş Sinir Stress baskı Piskolojik Bozukluk Birçok Sebeb Olabilir

heredotcan

Katılımcı Üye
28 Ağu 2008
675
148
Bende Geceleri Çok Kalkıyorum. Çok Kötü. Uykudan Nefret Ediyorum Artık Bee.

Kardeş Öğrencilik Döneminde Bendede Vardı Basit Gözüksede Ciddi Rahatsız Ediyor İnsanı Gün İçerisinde Afedersin Mal Gibi Oluyosun

Bi ilaç Kullandım Düzeldi Şuan Yok Çok Şükür Doktara Gözükmende Fayda Var Onlar Gerekli Tedaviyi Uyguluyacaktır

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Öncelikle Bu Tür Problemler Piskolojiktir Ana Sebebine Kaynagına Kadar İnmen Gerek Bu Konuda Ne Zaman Başladı Ne olduda bi anda çıktı ne yaşadımda başıma geldi diye tabi bu soruları tek başına cevaplayamazsın destek almalısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.