Uyuyamıyorum

Yakup0

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
363
0
Adıyaman
Küçüklükten beri devam eden bi durum uyumak istiyorum ama uyuyamıyorum çok zor uyuyorum gerçekten sinir bozucu bi durum özellikle okul varken bu durumdan dolayı okula genellikle geç giderdim benimle aynı durumda olan varmı veya yardım edebilcek olan ?

MorpHeu

Katılımcı Üye
14 May 2016
308
0
gündüzleri mutlu olmaya çalışıp geceleri her yaptığımdan pişman oluyordum durduk yere içime bi sıkıntı düşüyordu hayatımdaki pişmanlıkları düşünüyordum arkadaşlarımdan yediğim kazığı hatırlıyordum uyuyamıyordum sabaha kadar hiç uyumuyordum hatta ama gündüzleri hepsini unutuyordm artık öyle değil şükürler olsn

MEMO_baba

Uzman üye
6 Kas 2009
1,017
28
dostum aramızda kalsn ama ben uyumuyorum.Düzenli ilaç kullandığım halde ne uykum geliyor nede bilgisayar başında uyukluyorum.Amma velakin bu senin elinde.Ya gündüz yatıcaksın gece durucaksın yada gece yatıp gündüz oturacaksın.Şahsen ben uyumak istemiyorum.

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
dostum şaka gibi gelebilir madem uyku problemin var en azından izle belki faydası olur madem doktorada gitmiyosun : ) alıntıdır.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=xZsU543QwVI"]https://www.youtube.com/watch?v=xZsU543QwVI[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.