uzak masaüstü bağlantısı

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Bilgisayarıma windowsun uzak masaüstü bağlantısı özelliğiyle farklı bi yerden bağlantı kurmak istiyorum 3389 ve 445. portlar sorunsuz şekilde aktif denetim masasından uzak masaüstü bağlantısı seçeneği işaretli güvenlik duvarı devredışı hatta önlem olsun diye bağlantı izinlerinide verdim kullanıcıya password ekledim(ftp bağlantısı sorunsuz şekilde yapabiliyorum) antivirüs kullanmıyorum ama
"bu bilgisayar uzak bilgisayara bağlanamıyor yeniden bağlanmayı deneyin " hatası alıyorum
bağlantıyı bi türlü sağlayamadım port taraması yaptığımda portlar aktif görünüyor

lütfen teamwiver veya alpemix gibi programlar önermeyin windwosun kendi sistemi kullanacağım iş için daha pratik

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
merhaba ben de aynı sorunu aldığım için telefondan kontrol ediyorum. Android için bir uygulama var RD Client diye Windows'un sanırım oradan bağlanıyorum. Tavsiye ederim kardeşim. Bilgisayara ekstra bir şey yüklemiyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.